Zengin Olma BilimiRhonda Byrne'ın The Secret Kitabını Yazmasına İlham Kaynağı Olan Klasik Başyapıt

%25
Zengin Olma Bilimi,Wallace D. Wattles
SIR'rın Ardındaki SIR
Finansal ve Spiritüel Zenginliği Çekmenin Adım Adım Bilimsel Yaklaşımı
Zengin Olma Bilimi kitabı;
Rhonda Byrne'ın The Secret kitabına ilham kaynağı olan bir kitaptır.
Kusursuz pratik adımları açıklamaktadır, onu izlerseniz zenginliği garantilersiniz.
Günümüzün başarı ve zenginlik hareketinin altında yatan sırları gün yüzüne çıkarıyor.
Rhonda Byrne kitap ve DVD'si The Secret'ta, bu kitabın nasıl hayatına girip onu ebediyen değiştirdiğini anlatıyor. Zengin Olma Bilimi, Rhonda Byrne'nın DVD'sini ve kitabını yaratmasına ilham kaynağı olmuştur. Rhonda, buna ilişkin olarak “Kitap, Sır'ın bana göz kırpmasını sağladı. O sanki yüreğimde yanan bir ateşti. Ve o günden sonra her gün bu ateş o kadar hiddetlenmişti ki, bunu bütün dünya ile paylaşmamı istemekteydi,“ demiştir.
Wallace D. Wattles, bu bestseller kitabında “Evrensel Aklın“ bütün yaratılanlarda var olduğunu açıklıyor. Zihinde canlandırma sürecinde Çekim yasası'nı devreye sokarız-biçimsiz düşüncelerimiz bir toz olmaktan çıkar, arzu edilen şey gerçeğe dönüşür. Yazar tutumun yaşamsal önemi üzerinde durmaktadır. Sadece doğal yasanın pozitif gücünü kendimize siper ederek yaratıcı zekaya ve tatminkar ödüllere sınırsız şekilde ulaşabiliriz.
Zengin Olma Bilimi, ekonomik ve duygusal güvenin, hayat ile uyum içindeyken nasıl pratik, hayal edilebilir ve rekabetten uzak bir şekilde kazanılacağının sırrını elinde tutuyor. Pozitif ilkelerin güdümünde yaşayarak, kozmik alemde doğru yerimizi bulabilir ve kendimize zenginlik, bilgelik ve mutluluk ortamı yaratabiliriz.
Zengin olmanın bir bilimi vardır. Bu cebir ya da geometri gibi kesin bir bilimdir. Zenginliği elde etme sürecine egemen olan kesin yasalar vardır. Kişi bu yasaları öğrenip uyguladığında, matematiğin kesinliği gibi zengin olması da kesinleşecektir.“
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789944326971
Boyut
125-180
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-08
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat