Sevgili Öğretmenler, Sorun Cevaplayalım Hattımıza göndermiş olduğunuz sorunuz; ayrı veya özel bir çalışma, araştırma, inceleme ya da analiz neticesinde oluşturulabilecek türden bilgi veya belgeleri kapsamaktadır. Bu bilgi ve belgelere erişimin gerektirdiği inceleme, araştırma, yazma, tarama, kopyalama ve diğer maliyet unsurları da göz önüne aldığımızda, bilgi ve belgelerin erişilmesi belli bir maliyet gerektirmiştir.

Sorunuza ilişkin bilgi ve belgelerin size ulaştırılması karşılığında; bilgi ve belgeye erişim ücreti için 15.00,-YTL'lik bir ödemeyi gerektirmektedir.

Bu paketi satın almanızla birlikte en kısa süre içinde size bilgi ve belge e-posta yoluyla gönderilecektir. Bu paketi ücretini internet sayfamızdan herhangi bir işleme gerek kalmadan kredi kartınızla gerçekleştirebileceğiniz gibi, banka ya da posta çeki hesaplarımıza da yapabileceksiniz.

Kredi kartı ödemenizi sistemimizde göründüğünde ya da ödeme yapıldığına ilişkin bilgiyi mevzuat@pegem.net adresine e-posta ile göndermenizle birlikte bilgi ve belge en kısa sürede e-posta adresinize gönderilecektir. (Not: 1-Size gönderilecek görüş ve belgeler, Bilgi Edinme Hakkı Kanunu'nun Bilgi Edinme Hakkının Sınırları bölümü göz önüne alınarak gönderilecektir. )
Stok Kodu
1000531010389
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2008-03
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat