Kendini Açma

%7
Kendini Aç,Bünyamin Çetinkaya

Liste Fiyatı : 20,00 TL
İndirimli Fiyat : 18,60 TL

Havale/EFT ile 18,37 TL
(Bu ürünü aldığınızda 18 puan kazanacaksınız)
   18

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Kişilerin iç dünyalarındaki duygu ve düşüncelerini, kendilerin ait olan yanlarını başkalarıyla paylaşma düzeyleri, onların psikolojik açıdan sağlıklı bir yaşam sürdürmeleriyle de ilgilidir. Bu haliyle bakıldığında gerek kişilerarası ilişkilerde, gerekse kişinin kendi iç dünyasında dengeyi yakalayıp huzuru sağlayabilmesinde kendini açma davranışı büyük öneme sahiptir.
Günümüzde bireylerin kendileri ait duygu, düşünce ve problemlerini hangi şartlerda dile getirebilecekleri, bunları kimlerle, ne kadar ve nasıl paylaşacakları sorularının cevabını burada bulacaksınız. Çünkü, kendini açma öylesine ve gelişigüzel bir davranış değildir, olmamalıdır.
Kişi, her zaman ve her yerde ve herkese kendini açmamalıdır. Kendini açma, uygun yer ve zamanda uygun kişilere yönelik olmalıdır. Aksi halde kendini açma davranışı başınızı ağrıtabilir, canınızı sıkacak sonuçlar doğurabilir.
Bu kitap, kendini açmanın teorik yapısının yanında, konuyu destekleyen çeşitli örneklerin de verildiği, yıllar süren araştırmaların ürünüdür ve bu alanda ilk olma özelliğini taşımaktadır. Kitabın bundan sonra bu konuda yapılacak araştırmalara katkıda bulunması amaçlanmıştır.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9786054282258
Sayfa Sayısı
246
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2009-10
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat