JOK Uzman Jandarma Okulu Sınavı Hazırlık Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular ve Deneme SınavlarıTamamı Çözümlü Çıkmış Sorular ve Soru Bankası

%7
Jok,Komisyon

“Değerli Uzman Jandarma adayları,
Pegem Akademi tarafından uzman bir komisyona hazırlatılan “ Jandarma Okullar Komutanlığı Uzman Jandarma Okulu Sınavı Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular ve Deneme Sınavları“ adlı bu kitabımızda neleri bulabileceksiniz?
2003 yılı Mayıs ayında yapılan sınavdan başlayarak en son yapılmış sınav olan 19 Nisan 2008 tarihli sınav da dahil olmak üzere Son 6 Yılın Çıkmış Sorularına tek kitapta ulaşabileceksiniz.
Tamamı Çözümlü olarak düzenlenmiş kitabımızla birlikte sınava hazırlanırken, soruların altındaki açıklamalar sizlere konuları tekrar etmenizde büyük kolaylık sağlayacak ve bilgilerinizi pekiştirmenizde önemli ölçüde yardımcı olacaktır.
Uzman Jandarma Okulu Giriş sınavlarına hem biçimsel hem de içerik bakımından paralel olarak hazırlanmış olan tam 4 Deneme Sınavı ile sınava hazırlanma süerecinde kendi eksiklerinizi belirleyebilecek ve daha da önemlisi sınav deneyiminizi çok etkili biçimde artırabileceksiniz.
360 Genel Yetenek(Türkçe ve Matematik) ve 300 Genel Kültür (Tarih, Coğrafya ve Yurttaşlık Bilgisi) olmak üzere yaklaşık 660 Çıkmış Soru, Genel Yetenek ve 240 Genel Kültür olmak üzere Deneme Sınavı Sorusu çözebileceksiniz. Bir başka deyişle 1140 SORU çözerek yazılı sınava hazırlığınızı büyük ölçüde tamamlamış olacaksınız.Kitabımızın izleyen sayfalarında “Jandarma Genel Komutanlığı'ndan Duyuru - 2008 Yılı Uzman Jandarma Okulu Giriş Koşulları“ başlıklı yazının tam metnini inceleyerek sınav başvuru koşullarıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebileceksiniz.
Büyük bir emekle hazırlanmış olan “Jandarma Okulları Komutanlığı Uzaman Jandarma Okulu Sınavı Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular ve Deneme Sınavları“ kitabımızın siz değerli Uzman Jandarma adaylarına yararlı olmasını diliyoruz.“[...]
(Tanıtım Bülteninden)

Stok Kodu
9789758792443
Boyut
160-240
Sayfa Sayısı
280
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2008-7
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat