Büyük Ortadoğu SavaşıBüyük Ortadoğu Savaşı

%25
B.O.S,Emre Bostanoğlu
Şii Liderden Büyük İtiraf!
Amerika'nın Irak'ta Sünnilerle Şiiler arasındaki iç savaşı kışkırtmak için kendisini kullandığını itiraf eden Şii lideri, evinde ölü olarak bulundu. Tüm dünya Amerikan ajanı oldukları ortaya çıkan liderlerin, öldürülmeden önce çekilen itiraf kasetlerini izliyor.
El- Kaide ve Taliban Liderleri CIA Ajanı Çıktı!
ABD'nin Ortadoğu, Asya ve Afrika'daki güçlerini kontrol eden en üst düzey komutanı Orgeneral John Abizaid, Harvard Üniversitesinde yaptığı konuşmada, Ortadoğu'daki kaosun Üçüncü Dünya Savaşına dönebileceğine dikkat çekti.
19 Kasım 2006, Vatan Gazetesi
Yıl 2009. Amerika, yıllardır üzerinde çalıştığı Büyük Ortadoğu Projesinde artık hedefe varmak üzere. Amerika ve İsrail'in bölgeye tamamen yerleşme planı sonunda gerçek olacak. Sıra Ortadoğu'daki son kaleyi, Türkiye'nin güneydoğusunu vurmak için yapılacak son hamleye geldi. Amerikan komutasındaki Peşmergeler Irak sınırında. Mavi kasırga operasyonuyla Türkiye'ye karşı Büyük Ortadoğu Savaşı'nı başlatan Amerika'nın planlarını TUGT (Türkiye Ulusal Güç Teşkilatı) ajanları bozuyor.
TUGT ajanları, üst üste yaptığı operasyonlarla Ortadoğu'da dönen dolapları çorap söküğü gibi ortaya çıkarıyor. Şii liderinin CIA ajanı olduğu anlaşılıyor. Filistin'deki Bitmeyen Direniş Örgütünün deşifre olmasının ardından El-Kaide ve Taliban liderleri, CIA tarafından yönetildiklerini itiraf ediyor. Amerika'nın Ortadoğu'daki son hamlesi geri tepiyor. Başkan intihar ediyor. Yıllardır terörizmi İslam ülkelerinin üzerine yıkmaya çalışan Amerika, İsrail ve İngiltere'nin foyaları nihayet ortaya çıkıyor.
Büyük Ortadoğu Savaşına hoşgeldiniz.
Bu savaşın hiç olmaması dileğiyle...
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789759019303
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
240
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-01
Çeviren
Zuhal Doğan,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat