ZONE DİYETİ'NDE YASAK OLAN TEK ŞEY: AÇ KALMAK
Ensülin hormonunun besinler yoluyla belli bir seviyede tutulmasına dayanan Zone Diyeti'nde günde en az beş öğün yemek yiyecek ve kendinizi asla aç hissetmeyeceksiniz.
Son yıllarda dünyada milyonlarca insanın tercih ettiği Zone Diyeti yayınlandığı 42 ülkeden sonra şimdi de Türkçede. Dr. Barry Sears tarafından Nobel ödülü kazanan bilimsel bir araştırmayı temel alarak geliştirilen ve 21. Yüzyılın Diyeti olmaya aday bir beslenme programını içeren “Zone Diyeti İle Bir Hafta“; sağlık alanında ciddi ve bilimsel kitaplar yayınlamaya özen gösteren Prestij Yayınları tarafından yayınlandı.
Birçok popüler diyetin aksine fazla kilolardan sonsuza dek ve aç kalmadan kurtulmanızı garanti eden Zone Diyetinin yaratıcısı Amerikalı ünlü Dr. Barry Sears, Zone'un aynı zamanda yaşlanma sürecini tersine döndürdüğü bilimsel olarak kanıtlanmış tek beslenme programı olduğunu belirtiyor.
Zone, geleneksel anlamda bir diyet değildir. Diyetler, kısa süre yoksunluk ve açlık çekerek fazla kilolardan kurtulmanızı sağlayan yöntemler olarak bilinirler. Bu sürenin sonunda eski yeme alışkanlıklarınıza geri dönersiniz ve verdiğiniz kiloları hatta fazlasını geri alırsınız. Zone Diyeti denge ve ölçülülüğe dayalı ömür boyu devam eden bir yiyecek yönetimi programıdır.
Aşırı vücut yağlarınızdan sonsuza kadar kurtulmak, daha iyi düşünmek ve daha uzun yaşamak istiyorsanız, yaşlanma sürecini tersine döndürdüğü kanıtlanmış tek beslenme programı olan Zone Diyeti işinize yarayacaktır. Dr. Barry Sears diyetin sonuçlarını bir hafta içinde görmeye başlayacağınızı belirterek şöyle diyor; sizden bütün isteğim Zone'u bir hafta boyunca denemeniz. Bunun hayatınızı sonsuza dek değiştireceğine eminim.
BU 7 GÜN HAYATINIZI SONSUZA DEK DEĞİŞTİRECEK
Zone Diyetiyle vücudunuzda sihirli denebilecek metabolik değişiklikler meydana gelecek ve otomatik olarak aşağıda belirtilen konularda başarı sağlayacaksınız:
Fazla vücut yağlarından kurtulacaksınız.
Kalp hastalığı, diyabet ve kanser gibi kronik hastalıklara yakalanma riskinizi önemli derecede azaltacaksınız.
Zihinsel ve fiziksel performansınızda artış yaşayacaksınız.
Daha uzun bir ömrünüz olacak.
Zone, denge, ölçülülük, bilim ve sağduyuya dayanır. Zone Diyetine başlayın ve bugün daha uzun, daha sağlıklı ve daha mutlu hayatınızın ilk günü olsun.
Stok Kodu
9789756435076
Boyut
140-200
Sayfa Sayısı
250
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2004-02
Çeviren
Nilgün Başkır,
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat