Eger bu diyete kendinizi tam olarak adarsanız etkili olacağından hiçbir kuşkum yok.

Dr. Mehmet Öz

Ünlü ABD li doktor Fuhrman, Prestij Yayınlarından çıkan Yaşamak İçin Ye adlı kitabında hem kalp, tansiyon, şeker ve kanserle savaşan hem de 1.5 ayda 9 kilo verdiren beslenme önerilerini anlatıyor.

Artık çocuklarımla oynayamıyordum; yorgunluğum dayanılmazdı. Gittikçe daha hasta oluyordum ki Dr.Furhman'ın konuşmasını duydum. 27 kilo verdim ve üç senedir 57 kiloyum. Dr. Furhman hayatımı kurtardı. Ergenlik çağındaki üç oğlum ve kızım elde ettiğim sonuçlara şahit oldular. Aynı planı uygulamaya başlayarak aynı zamanda sağlıklarında da çok olumlu değişiklikler yaşadılar. Artık alerjileri ya da sindirim sorunları yok.

Lynne Bush

Dr Furhman' görmeye gitmem konusunda ısrar ettiği için kızım Geri'ye teşekkür borçluyum. Bana yardım edebilecek biri vasa o kişinin Dr. Furhman olduğunu söylüyordu. Haklı çıktı. 25 yıl ensülin kullandıktan sonra, birkaç gün içinde ensülin kullanmayı tamamen bıraktım. Harika bir hastaydım ve Dr. Furhman'ın söylediklerini aynen yaptım; sonuç buna değdi. 30 kilo verdikten sonra iki yıldır hiç bir ilaç kullanmıyorum. Bütün bunları ona borçluyum.
Gerardo Petito Hayatı kilo vermesine bağlı olan hastalarım olduğunda Dr.Joel Furhman'a yönlendiriyorum.

Dr. Mehmet Öz

"Yaşamak İçin Ye" açık, doğru ve faydalı. Eğer kilo vermek istiyorsanız ya da bu sağlığınız için gerekliyse, hayatınızın geri kalanı boyunca ince ve sağlıklı olmak için yapmanız gerekenleri bu kitaptan öğrenebilirsiniz.

John Robbıns, THE FOOD REVOLUTION'IN YAZARI

"Çoğu diyet kitabı kanıtlanmış fizyolojik bulgulara dayanmıyor. Kafamdaki bütün çelişkiler bu kitabı okuyunca son buldu. Diyet kitapları konusundaki son sözü bu kitap söyleyecek ve hastalarıma bu kitabı önereceğim.
Dr. Thomas Davenport, Massachusetts Hastanesi
Harvard Üniversitesi Öğretim Üyesi
Stok Kodu
9789756435380
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
340
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2010-05
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat