Net Framework

%20
Temel Özellikleriyle .net Framework,Thuan Thai

Liste Fiyatı : 29,00 TL
İndirimli Fiyat : 23,20 TL
(Bu ürünü aldığınızda 23 puan kazanacaksınız)
   23

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet

.NET Framework 1.1 ve Visual Studio 2003 için güncellenmiş haliyle işte karşınızda. Microsoft .NET gelişimini sürdürürken, Temel Özellikleriyle .NET Framework, .NET'e yeni geçen deneyimli kullanıcılar için .NET dillerine, Ortak Dil Çalışma Zamanı ve API'lere kısa, kapsamlı ve bol miktarda kod içeren bir giriş niteliğindedir.

Temel Özellikleriyle .NET Framework'de şunlar bulunmaktadır;

- CLR'ı da içeren, .NET mimarisine bir giriş.
- Önde gelen .NET programlama dillerinin özetleri; C#, VB.Net, Yönetimli C++ ve J# ve bu dillerin her biri için kod örnekleri.
- .NET bileşenleri yaratmak ve kullanmak üzerine bir bölüm. Bu bölüm önemli .NET programlama dillerinin her birinde yazılmış örnekler, Ortak Dil Bildirimi ve Microsoft Geçiş Dili hakkında açıklamalar içermektedir.
- ADO.NET (Veri Erişimi için kullanılan .NET kütüphanesi) hakkında yalın bir dille hazırlanmış açıklamalar. Bu açıklamalar ADO.NET'in XML ile entegrasyonunu ve en sık kullanılan .NET XML sınıflarının kod örnekleriyle birlikte bir incelemesini içermektedir.
- .NET uygulamaları ve servisleri geliştirmek için kullanılan Web Servisleri, ASP.NET, Windows Formları, SOAP, Web Formları ve diğer önemli teknolojiler üzerine örnekler ve incelemeler içeren bölümler.
- Microsoft ve üçüncü parti .NET dillerinin bir listesini, yaygın kullanılan kısaltmaları ve sıklıkla kullanılan veri tipleri ile bunların kullanımı ile yaygın kullanılan yardımcı araçları (Tip Kütüphanesi İhraç Edici, MSIL Disassembler ve Assemble Kayıt Yardımcı Aracı) bulup kullanma konusunda bir kılavuz niteliğindeki ekler.
- J# dili ve taşınabilir cihazlar için .Net desteği hakkında bir bölüm.

Windows istemcileri, web uygulamaları ve web servisleri inşa etmek için VB, C/C++ ve Java Kullanmış olan geliştiriciler, Temel Özellikleriyle NET Framework'ün .NET'in temellerine hızlı bir giriş ve onun pek çok özelliği ve faydası hakkında bir kılavuz olduğunu göreceklerdir.

Stok Kodu
9789756477335
Sayfa Sayısı
392
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2003-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat