Kazananlar2. Effie Türkile Reklam Etkinliği Yarışması - 2005

%20
Kazananlar,Heyet - Kurul - Komisyon
Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından ortaklaşa yürütülen
2. Effie 2007 Reklam Etkinliği Yarışması'nda ödül alan vakaların yer aldığı
EFFIE 2007 KAZANANLAR kitabı yayınlandı.

Effie yarışmasının kitaplaştırılmasındaki hedef; "hesap verebilmek ve etkinlik"kavramlarını daha geniş kitleler arasında yaygınlaştırmak ve bu kavramların akademik platformda tartışılmasını sağlayacak bir ürün yaratmak, KOBİ'lere markalaşma süreçlerinde onları cesaretlendirecek örnekler sunmaktır.

EFFIE 2007 KAZANANLAR kitabının üretimi, reklamveren ve ajanslarının yarışmada kazanan vakaları; pazarlama iletişim çevreleri ve öğrencilerine yönelik olarak yeniden ele aldığı, emek yoğun bir süreç sonunda gerçekleşti. Vakalar eğitim odaklı bir dille yeniden yazıldı, çalışmaları üreten ekipler birlikte fotoğraflandı.
2008 ilkbaharında, kitaba konu olan 34 kampanyanın, fakültelerin ilgili bölümlerindeki derslerde veya düzenlenecek özel etkinliklerle aktarılmasını sağlayacak bir dizi eğitime dönüşecek.

Effie'de ödül alan vakaların, ajans temsilcilerinin ve reklamverende emeği geçenlerin katılımıyla İstanbul ve Anadolu'daki üniversiteler ziyaret edilecek. Bu yıl ziyaret edilecek üniversiteler: Bahçeşehir, BİLGİ, Bilkent, Boğaziçi, Eskişehir Anadolu, Galatasaray, İzmir Ekonomi, Koç, Konya Selçuk, Marmara, Sabancı ve Yeditepe üniversiteleri.
Stok Kodu
9789759823931
Boyut
170-250
Sayfa Sayısı
393
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2008-03
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat