TM//Türk Markaları Dizisi - "Her Ülke Markaları Kadar Zengindir"

Bu eserin hazırlanması tam 129 yıl sürdü!

TM//Türk Markaları dizisi, "bir ülke sahip olduğu markaları kadar zengindir" anlayışıyla Reklamcılık Vakfı ve Reklamcılar Derneği tarafından tasarlanan, toplam 4 ciltlik bir eser.

TM - 1 ise, Türkiye'de doğmuş, reklamı - pazarlama iletişimi araçlarını sürekli ve tutarlı kullanarak güçlenmiş 70 kadar öncü marka içerisinden, kronolojik sıralamayla ilk 13'ünün sunumu Komili, Hacı Şakir, Tariş, Türki-ye İş Bankası, Dyo, Türk Hava Yolları, Vakko, Petrol Ofisi, Yapı Kredi, Garanti, Akbank, Hürriyet, Milliyet...

Akademisyen ve marka danışmanı Prof. Dr. Nükhet Vardar tarafından kaleme alınan TM, ekonomi, sektörler, markalar ve akademik dünya için yarar üretmeyi hedefliyor.

Etkili marka yönetimine ilişkin başarı öykülerini, verimli iş ortaklıklarını kayda geçirmeyi, yol gösterici, eğitsel bir bellek oluşturmayı amaçlanan çalışma, Türk ekonomisinin ekonomik sanayi gelişim çizgisini de ortaya koyuyor.

Eser, geçmişte yaşanmış başarı öyküleri gibi değil, bugünün ve geleceğin markalaşma süreçlerini tetikleyecek deneyim paylaşımı olarak algılanmalıdır.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789759829223
Boyut
230-310
Sayfa Sayısı
740
Basım Yeri
Ankara
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
Kuşe
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat