MikroserflerX Kuşağı'nın Uluslararası Bestseller Yazarından

%20
Mikroserfler,Douglas Coupland
NEW YORK TIMES BESTSELLER


. . . Mikroserfler: ışık hızında ilerleyen 1990ların yüksek teknolojisi ile Amerikan geek kültüründe bir yerleri olmadığını düşünen ve kendilerine bir hayat kurmaya karar veren bir avuç aykırı Microsoft çalışanı hakkında şamatalı, takıntı derecesinde detaylı, etkileyici ve sıra dışı bir kitap.
Seattledaki bir yazılım şirketi hükümdarının (B-B-B-B-Bill!) ve San Fransisko ile Silikon Vadisindeki yeni teknoloji şirketlerinin yarattığı finansal terörün tam ortasında, Couplandın matrak karakterleri içlerine dinamit sokup bir çizgi film kedisi gibi kendilerini patlatmak istiyor ve dağılıp savrulan parçalarının yeniden birleştiğinde bambaşka bir kişiyi yaratacağını umuyorlar.
Coupland, okuyucularına hızla egemen yaşam şekline dönüşen samimi, kesinlikle gerçek ve çok komik bir hayat tarzı sunuyor: yeni elektronik düzenin tuzaklarına düşen ve cezbedici, tuhaf bir kargaşaya kapılarak cesur yeni dünyada aşk ve başarıya sürüklenen arkadaşlar, aileler ve sevgililer.


Keskin ve güncel, eğlenceli bir roman Douglas Coupland, ait olduğu neslin uğultulu sesini, pek çok profesyonel Zeitgeist takipçisini utandırabilecek bir sadakatle aktarmaya devam ediyor. New York Times Book Review

Bu romanın esas eğlencesi, yazarın hızlı ve sıkça savurduğu 70'leri, 80'leri ve 90'ları kapsayan pop kültür referansları...ve Coupland onları büyük bir keyifle kullanıyor." Entertainment Weekly
Stok Kodu
9786054090051
Boyut
145-210
Sayfa Sayısı
331
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-11
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat