Başarılı Toplantı Usta yazar Greville Janner, kitabında, toplantılarda başarılı olmanız için eksiksiz bir rehber sunuyor. İster oturum başkanı, ister konuşmacı, ister toplantı organizatörü olun, bu kitap sayesinde durumu hakimiyetiniz altına alabilirsiniz. Yazar, eğlendirici üslubuyla, öfkeli katılımcılarla başa çıkmaktan görsel malzemenin kullanılmasına, müdahelecilerin üstesinden gelmekten tutanakların hazırlanmasına kadar, bu önemli konunun her yönüne ışık tutuyor. Ayakta düşünmenin, kendini göstermenin ve toplantılara renk getirmenin sırlarını göz önüne seriyor.
Janner'ın önerileri, küçük ya da büyük, özel ya da genel, kişisel ya da işle ilgili bütün toplantıları kapsıyor. Yazarın konuşmacı ve toplantı başkanı olarak emsalsiz deneyiminden damıttığı kitap için yazdığı sunuş yazısında, Avam Kamarası Başkanı ve Milletvekili Bernard Weatherill şöyle diyor:
"Janner kitabında, hem toplantıya katılanlar hem de oturum başkanı için, toplantılarla uğraşma bilim ve sanatını açıklıkla, bilgelikle ve zerafetle ortaya koyuyor."
(Arka Kapak'tan) Başarılı Toplantı, Rota Yayınları, 9789757805380, Greville Janner
Stok Kodu
9789757805380
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
İstanbul
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat