Pozitif DalgaYaratıcılığı, Yenilikçiliği ve Yenilenmeyi Desteleyecek Ortamlar Oluşturmak

%5
Pozitif Dalga Yaratıcılığı, Yenilikçiliği ve Yenilenmeyi Desteleyecek
Pozitif Dalga "Gryskiewicz, son derece kolay okunan ve uygulamaya yönelik bu kitabında, dünyanın en yaratıcı kuruluşları ile yirmiş beş yıl boyunca yaptığı çalışmalardan edindiği bilgileri, en arı haliyle bizlere aktarıyor. Kitaptan alınacak ders şu: Yöneticiler, genellikle yaratıcı başarıların öncesinde görünürde var olan ratgele faaileyetlerin ortaya çıkmasını sağlayabilir, hatta bunları yönlendirebilirler ve bunu yaparken de büyük başarılara imza atma olasılığını da artırmış olurlar."
- Teresa M. Amabile, Harvard Business School MBA 1954 İş İdaresi Profesörü, Araştarıma Bölümü Dekan Yardımcısı
"Stan, Pozitif Dalga ile bizlere, tüm kariyeri boyunca yaptığı uygulamalı yaratıcılık ile ilgili çalışmalardan edindiği bilgileri aktarıyor. Onun bildiği şeyler, gerçekten de bilinmeyen değer. Bir ekibi olan, yeni bir fırsat yakalamış olan, bir şirketi yöneten herkes için bu kitap bir armağan."
- Frank P. Bordonaro. The Prudential Insurance Company of America'nın Eğitim Bölümü Başkanı Pozitif Dalga, Yaratıcılığı, Yenilikçiliği ve Yenilenmeyi Desteleyecek Ortamlar Oluşturmak, Rota Yayınları, Günhan Günay, 9789758296262, Stanley S. Gryskıewıcz
Stok Kodu
9789758296262
Boyut
150-215
Sayfa Sayısı
237
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2001
Çeviren
Günhan Günay
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat