Doğmadan Önceki HayatımızDeneysel Tekrar Doğuş Olayları

%5
Doğmadan Önceki Hayatımız,Helen Wambach
Doğmadan Önceki Hayatımız Dr. Helen Wambach, tekrardoğuş ve geçmiş yaşamlarla ilgili çok değerli çalışmalar yapan bir araştırmacı. İpnoz ve telkin yöntemiyle "insanın öncesi"yle ilgili çok ilginç bilgiler elde etmiş durumda. Kitap, insanların, kendisindeki ruhsal nitelikleri tezahür ettirmek ve dünyanın gelişimine katılmak amacıyla doğmayı seçtiklerini açık bir şekilde ortaya koyuyor. İpnoz ve telkin altında, doğmadan önceki şuur durumuna döndürülenler, insan hakkında çok aydınlatıcı bilgiler aktarıyorlar.

Klinik Psikoloğu Dr. Helen Wambach, ABD'de hakkında en çok yazılan ve konuşulan kadın araştırmacılardan biridir. Çeşitli gazete ve dergiler, "Geçmiş Yaşamların Hatırlanması: Hipnozla Elde Edilen Kanıtlar" isimli son eseri hakkında makaleler yayınlamıştı. Elinizdeki kitaba esas teşkil eden makalesi "Life Before Life" Pschic Magazine'nin Ocak - Şubat 1977 tarihli sayısında yayınlandı; büyük ilgi gördü: araştırma çarpıcı ve anlamlıydı.

Geçmiş hayat devrelerine geçişte uyguladığı ipnotik - telkin olgusu çok gelişmiş bir tekniği içermektedir ve çok yönlü çalışma imkanı sağlamaktadır. Spiritik bulgu ve bilgileri deneysel olarak kanıtlamaktadır. Doğmadan Önceki Hayatımız, Deneysel Tekrar Doğuş Olayları, Ruh ve Madde Yayıncılık, Ergün Arıkdal, 9789758007554, Helen Wambach
Stok Kodu
9789758007554
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
136
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
1998
Çeviren
Ergün Arıkdal
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat