Psiko-Regresyon Kişisel Gelişim İçin Yeni Bir Yöntem

%20
Psiko-regresyon,Francesca Rossetti
Psiko-Regresyon tüm psişeyi dönüştürme ve iyileştirme gücüne sahiptir. Sizi, yaşantınızda sorunlar oluşturmaya devam eden olumsuzluğun kaynağına geri götürür ve onu açığa çıkartır; böylece pozitif ve şifa verici enerjiler bu olumsuzluğun yerini alır, size canlılık, yaratıcılık ve ruhsal gelişme olasılıkları sunar.
Psiko-Regresyon, Dr. Rossetti'nin bir şifacı medyom olarak yaptığı şaşırtıcı çalışmaların bir kısmını oluşturmaktadır. Kitap, edindiği bilgileri incelediği vakalardan örneklerle birlikte ele almakta ve tedavinin nasıl işlediğini açıklamaktadır. Psiko-Regresyon ruhsal köklerinize geri gitmenize yardımcı olacak, farkındalığınızı ve anlayışınızı artıracak, içsel değişime yol açacaktır. Ayrıca belirli korkulardan ve fobilerden, mutsuz ilişkilerden ve sürekli tekrarlayan her türden sorundan mustarip herkes için çok yararlı olacaktır.
Dr. Francesca Rossetti, 20 yıldan beri geçmiş yaşam terapisti olarak çalışmakta ve insan psişesinin paranormal özellikleri üstüne araştırmalar yaparken, ruhsal danışmanlık hizmeti vermektedir.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789758007790
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
221
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2000-09
Çeviren
Kemal Menemencioğlu,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat