Ruhsal Alemin Işığı Silver Birch, İngiltere'deki grubuna yıllar boyu son derece sade ve anlaşılır tebliğler veren bedensiz bir varlık.
Aktarmış olduğu bilgilerin arasından ruhsal dünyanın ilkelerinin ve gerçeklerinin, insan olarak bedenlenmiş ruh varlığının dünyadaki vazifelerinin ve yaşam amacının neler olduğunu öğrenmek mümkün.
Ütopik bilgilerden ziyade, bu gezegendeki yaşamımızda pratik olarak uygulayabileceğimiz bilgileri sunmaktadır.
Verilen tebliğlerden biri şöyledir:
"Yeryüzü problemlerinden kaçamazsınız. Onlar karşılaşmak zorunda olduğunuz kaçınılmaz sıçrama taşlarıdır. Ancak fırtınayı atlattıkça ruhsal olarak güçlenir ve karakterinizin daha yüksek seviyede şekillenmesine yardımcı olursunuz. Ruhsal olarak güçlenmenizi ve gelişmenizi sağlayan zorluklardır. O halde zorluklardan korkmayın. Onu sadece karşılaşılacak ve içinizde sahip olduğunuz güçle ve dışarıdan çağırabileceğiniz güçle yenilecek bir meydan okuma olarak görün.
Büyük Ruhun sizinkinden başka eli yoktur. Siz, ruh gücünün sizin dünyanızda işleyişine vasıta oluyorsunuz. Açık, almaya hazır olun, zihinlerinizi önyargılardan arıtmaya çalışın. Hizmet etme arzusu ile dolu olun. Yapmak zorunda olduğunuz hizmet için gereken tüm yardımı o ruha çekeceksiniz" Dünya hayatının sadeliğini ve amacını anlamak için bu kitabı okumanızı tavsiye ediyoruz. Ruhsal Alemin Işığı, Ruh ve Madde Yayıncılık, Bilyay Çeviri Grubu, 9789758007370, Silver Birch
Stok Kodu
9789758007370
Boyut
145-215
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
1997
Çeviren
Bilyay Çeviri Grubu
Kapak Türü
Standart
Kağıt Türü
Standart
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat