Madem Gidiyorsun Çöpü De Götür

%30
Madem Gidiyorsun Çöpü De Götür,Dixie Cash
Romantik komedinin en güçlü, en küstah ve en seksi örneği...
Amerikan kadınlarını kahkahaya boğan çılgın bir serinin ilk kitabı...
Teksas'da Salt Lick adlı küçük bir kasabanın sıkıcı ve tekdüze yaşamı, günün birinde kasabanın en zengin adamının karısı Pearl Ann'in Cadillac içinde cesedinin bulunmasıyla değişir. Cinayetin sırrını çözecek kişi şerif Buddy Overstreet'tir. Buddy'nin eski karısı Debbie Sue hala kasabanın en güzel ve seksi kadınlarından biridir ve bir güzellik salonu işletmektedir.
Boşanmalarının ardından Buddy'nin kendisine bıraktığı benzin istasyonunu yeniden dekore etmiş, benzin pompalarına kadın elbiseleri geçirmiş ve bir güzellik salonu elde etmiştir. Burası kasabanın dedikodu merkezidir ve gelip giden kadınlarla kurduğu dostluk sayesinde, kasabada Debbie'nin duymadığı hiçbir olay kalmaz. Ne var ki Debbie Pearl Ann'in ölümünün ardındaki sır perdesinden habersizdir. Bunu öğrenmeden rahat edemeyecektir. Üstelik banka borçlarını kapaması için de, konulan ödül önemli bir fırsattır.
Bir yandan merak, diğer yandan 50 bin dolarlık ödül, Debbie'yi olayların içine sürükler. Buddy ise eski karısının bu polisiye işlere bulaşmasını hiç istemez. Üstelik Debbie'nin rodeo günlerinden tanıdığı ve bekaretini teslim ettiği eski yakışıklı ve zengin Quint Matthews ile yeniden çıkmaya başlamasından da rahatsızdır. Quint bir yandan Debbie'nin kalbini yeniden çalmaya çabalarken bir yandan da ona zenginlik ve eski günlerin eğlencesini vaat eder. Debbie'nin kocasından ayrılmasının nedeni çılgın bir rodeo tutkunu olmasıdır.
Yakışıklı Quint ona hem lüks bir hayat sunup hem de eski rodeo günlerini geri getirebilir. Ancak Debbie Quint'le mutlu değildir, kocasını kalbinden, Pearl Anne olayını aklından çıkaramamaktadır.
Kasabanın en güzel kadını aşk, para ve çılgın bir yaşam arasında gidip gelmektedir.
Stok Kodu
9786050040029
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
336
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-02
Çeviren
Evla Erkin
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat