STEPHEN KİNG'DEN SONRA YETİŞMİŞ EN BÜYÜK KORKU YAZARI «JONATHAN MABERRY» SALYANGOZ YAYINLARI'nda...

Stephen King'den sonra yetişmiş en büyük korku yazarı Jonathan Maberry , yurtdışında satış rekorlarını alt üst eden Pine Deep Üçlemesi'nin ilk kitabıyla SalyangozYayınları'nda.. .

"Bana, bugün korku romanı türünde okunacak tek yeni isim kimdir, diye sorulsa, hiç düşünmeden Jonathan Maberry derim."
- Katherine Ramsland

"Yazdığı romanlarda sadece hikâye anlatmanın ötesine geçip şiirsel bir açıklığa ulaşan bir yazara çok nadir rastlanır. Jonathan Maberry böyle bir yazar ve kalemi sizi korkudan öldürürken, bir yandan da şiirsel bir ziyafet sunacak kadar kuvvetli."
- Tess Gerritsen

"Korkmaya hazır olun. Maberry'nin kitabı sizi hem korkutacak,hem eğlendirecek. Hem de düşündürecek ve çoğu zaman bunu aynı sayfa içinde yapacak. Kitaptaki korku teması çok kuvvetli, ama bunun da ötesinde bu temanın derinlerinde Stephen King'in daha da ötesinde bir eğlence bulacaksınız."
-J.A.Kontrath

"Blues'un duygusal yanıyla, iç gıcıklayıcı korkunun katı bir karışımı. Yarattığı net karakterler ve zekice tasvirleriyle Jonathan Maberry her korku severin içinde yaşamak isteyeceği bir kasaba portresi çiziyor. Tabii her şey çirkinleşmeye başlayana kadar. Bu üçlemenin ikinci kitabını sabırsızlıkla bekliyorum."
- Brinke Stevens (korku filmleri oyuncusu ve yazar)
Stok Kodu
9789756277683
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
616
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-04
Çeviren
Emine Atik, Şule Erdal
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat