Mahremiyet Nina'nın müvekkili, bu kez, kayıp bir kız üzerine hazırladığı rahatsız edici yeni belgeseliyle şüphe uyandıran film yapımcısı Terry London'dur. Kayıp kızın ailesi, belgeselin mahremiyetlerine bir saldırı olduğunu öne sürmektedir. Ancak Terry London'un canice bir saldırı sonrasında öldürülmüş olması her şeyi değiştirmiştir.

Bir daha cinayet davası almama konusunda kendine verdiği sözden cayan Nina, yıllar önce tanıdığı ve bir daha görmemeyi ümit ettiği cinayet zanlısının savunmasını üstlenmeye karar verir. Bu kara, Nina'nın geçmişine dair tüm sırları gün ışığına çıkarır ve dava, her geçen gün, daha yeni ve tehlikeli bir boyut kazanmaya başlar.

"Hukuk suç ve ihanete dair başarılı ve çok boyutlu bir hikaye."
Publisher Weekley

"Mahremiyet çok başarılı bir hukukî gerilim örneği olması yanında derinlemesine kurgulanmış karakterleiyle de ilgi uyandırıyor.okuıyucular Nina Reilly'nin karmaşık kişiliğine nüfûz edebiliyorlar. Perri O'Shaughnessy bu performansını sürdürmesi hâlinde Patricia Cornwall'un en büyük rakibi olacaktır."
Harriet Klausner, Ed's Internet Book Rewiew

"İnsan unsuru hikâyenin kendisi kadar sağlam ve inandırıcı. Perri O'Shaughnessy artık hesaba katılması gereken bir isim."
Romantic Times Magazine Mahremiyet, Perri Oshaughnessy, 9799756277088, Salyangoz Yayınları, Yeşim Sönmez Dinçkan
Stok Kodu
9799756277088
Boyut
115-195
Sayfa Sayısı
608
Basım Yeri
İstanbul
Çeviren
Yeşim Sönmez Dinçkan
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat