Satış ve Sipariş Şartları

 

Kitap ve Kitap Satış ve Sipariş Şartları

www.kitapvekitap.com Emin Kuyumculuk, Sağlık, Eğitim ve Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin tescilli ticari markasıdır.

a) www.kitapvekitap.com web adresinden 18 yaşından küçük kişiler alışveriş yapamaz. Sitemizde çocuklara yönelik eserler satılmaktadır. Ancak ilgili bakanlıkların mevzuatlarına göre pek kıymetli çocuklarımız için ancak velileri tarafından alış veriş yapılabilinir.

b) Üretim hatası olan, katalokda belirtilen özellikleri sağlamayan ya da yanlış teslim edilen ürünleri, 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Firmamızdan satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde (Kullanılmamış olmak ve orijinal torbaları içerisinde olmak şartı ile) iade edebilirsiniz. Bu durumlarda iade ettiğiniz ürünlerin yenilerini adresinize yollayabiliriz. Kusurlu olduğu için iade ettiğiniz ürünlerin bedelini de talep edebilirsiniz.

İade işleminin gerçekleşebilmesi için, iade edilmek istenen her bir ürün için iade sebebini bize yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir.

c) Ürünlerimiz bir üretim hatası ile karşılaşırsanız, ürünü yenisi ile değiştirilmesi için ya da ürün bedelinin iadesi için bize yazılı olarak müracaat ediniz ve bir iade numarası alınız. Gerekli hesaplamaları yapıp sizinle irtibata geçeceğiz. LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİP MUTABAKATA VARMADAN İADE ÜRÜN YOLLAMAYINIZ!
 
d) Siparişlerinizi Nasıl Hazırlıyoruz?

Vermiş olduğunuz sipariş bize ulaşır ulaşmaz hemen işleme alınır ve yapılan ilk kontrolden sonra size siparişinizi bize ulaştığını, işleme konulduğunu bildiren bir mesaj yollanılır.

Siparişleriniz genellikle ödemelerinizin bize ulaştığı gün kargoya verilir. İş yoğunluğu durumlarda ertesi günlere sarkabilir. Cumartesi günlerii 12:30 dan sonra, Pazar Günleri, "Resmi Tatil" ve "Millî Bayramlarda" sevkiyat yapilmaz. Ayrıca "Hava Muhalefeti" sebebiyle kargoların çalışmadığı durumlarda yine sevkiyat yapılmaz.

Prensip olarak stoğumuzda olan ürünleri aynı gün kargoya veriyoruz.

Firmamızdan size ulaşan kargoyu alırken lütfen kontrol ediniz. Paketiniz yani aldığınız ürün hasarlı ise tahribat varsa paketi teslim almayınız. Bu hasarın sorumluluğu taşıyıcıya aittir.


e) Nakliye Süresi;

Yurt içi kargolarımız varacağı şehrin mesafesine göre 1, 2 veya 3 iş günü içerisinde size ulaşacaktır. Yurt dışı gönderilerimiz ise varacağı ülkenin mesafesine göre 1,2,3 veya 4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır.

g) Mesafeli Satış Sozlesmesine buradan ulaşabilirsiniz.


** Önemli Not; Size ulaşan paket hasar görmüş, açılmış, yırtılmış veya kuşku verici biçimde zarar görmüş ise, paketi teslim alamayınız ve bu durumu bize ve kargo müşteri hizmetlerine bildiriniz.

*Lütfen Dikkat! Paketiniz Gümrük geçmiş ise Gümrük görevlileri tarafından açılabilir. Denetime tabi tutulabilir. Bu gayet normal bir durumdur. Bu durumda paketinizi teslim alabilirsiniz.

*Yine yurt içi taşımalarda Polis ve Maliye Bakanlığı görevlileri paketinizi her türlü kontrole tabi tutabilirler. Bu gibi durumlar da paketiniz açılmışsa resmi görevliler size (Paketinizin açılıp kapatıldığına dair bir not yazarlar ve resmi kaşe-imzaları bulunur) Hatta bu işlemler kamera altında sizleri ve bizi temsil eden kargo firması temsilcisinin gözetiminde yapılır. Bu gayet normal bir durumdur. Bu durumda paketinizi teslim alabilirsiniz.

*Kart Bilgileriniz;
Siz kıymetli müşterilerimize ait kredi kartı bilgilerini sistemimizde asla saklamıyoruz. Sadece güvenlik ve takip amacı ile kredi kartı numarasının son dört rakamını sizin bankanız tarafından bize iletilir ve sistem sadece bu 4 rakamı veri tabanında saklar. Bu nedenle her alış verişte kredi kartı bilgilerini tekrar girmeniz gerekiyor.

Kredi kartı ile ödeme sırasında, ödeme ara yüzü alışveriş bedelini kartınızdan tahsil edemezse, ilgili sorunun ne olduğunu söyleyen bir hata kodu ve mesajını size gösterecektir. Bu kod ve numara ile bankanızın muşteri hizmetlerine müracaat ederek ödemedeki sorununuzu giderebilirsiniz.

Ödeme Bilgisi; Bize yaptığınız ödemeye ilişkin kredi kartı ekstrenizde  (Emin Kuyumculuk, Sağlık, Eğitim ve Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi veya kısaltılmış şekli) ibaresini göreceksiniz.


Sitemizde alış veriş yaparken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, hiç çekinmeden siparis@fatihkitap.com adresine bildirmenizi istirham ederiz. En kısa zamanda sizinle irtibata geçip memnuniyetle yardımcı olmaya gayret edeceğiz.

 

Lütfen şikayetlerinizi oaoztopChotmail.com adresine, memnuniyetinizi dostlarınıza bildiriniz.

 

SAYGILARIMIZLA
Kitap ve Kitap


**KİTAP VE KİTAP; Emin Kuyumculuk, Sağlık, Eğitim ve Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin tescilli ticâri markasıdır.

Kapat