Perakende Planlama

%30
Perakende Planlama,Grace I. Kunz

Liste Fiyatı : 49,00 TL
İndirimli Fiyat : 34,30 TL
(Bu ürünü aldığınızda 34 puan kazanacaksınız)
   34

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Herhangi bir konuda yazılmış iyi bir bilimsel kitap, tarih boyunca o alanda çalışan şirketlerin “im adamlarının yaptıklarından öğrenilenleri içermektedir. Herhangi bir alanda en kısa zamanda bilgi ve beceri sahibi olmanın yolu ise, her konuda sıfırdan başlayıp, deneyip, sınayarak öğrenme yerine; önce o alanda başkalarının yaşayarak, deneyerek ve sınayarak öğrendiklerini ilgili uzmanlardan veya o alanda yazılmış eserlerden öğrenerek işe başlamaktır. Yolun ortasından yarışa başlayan biri, muhtemel“ başından başlayandan daha önce bitirir.
Mustafa Küçük
Tema Holding A.Ş. Genel Koordinatör
Hazır giyim perakende sektöründeki bir şirketin karlılığını etkileyen en önemli faktörler, doğru ürün planlaması ve planlanan üründe hangi modele, hangi renge, hangi bedene kaç adet sipariş geçileceği kararının doğru alınmasıdır. Yanlış planlama/satın alma, yüksek indirim uygulaması, stok maliyeti ve daha iyi satan modelin yerinin kapasitede işgal edilmesi ise şirket karlılığını düşüren başlıca risk unsurlarıdır.
Vahap Küçük
Tama Mağazacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı
Merchandising, gelecekteki müşteri ihtiyaç ve taleplerini ve zamanı geldiğinde müşterini i koşullarda nasıl bir davranış sergileyebileceğini tahmin etme, planlama ve yönetme sanatıdır.
Osman Şentürk
Tema Mağazacılık A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı

Stok Kodu
9789758535576
Sayfa Sayısı
572
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2015-06
Çeviren
Ayhan Demiriz,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat