Astroloji'de Gökyüzü Zamanı Horary Astroloji - Prasna Tantra

Batı ve Hint Astroloji sistemleri ve yöntemlerine göre Geleceği Görme ve Kehanet Astrolojisi açıklamaları ve pratik uygulamaları.

Horary Astroloji (Gökyüzü Zamanı) Horoskopu olgunlaşan şimdiki zamanın geleceğe dönüşüm gücünü yansıtır. Batıda Horary, doğuda Prasna Tantra ismi ile geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır.

Kökleri Mezopotamya, İran ve Hindistan'a dayanan beş bin yıllık geçmişi ile dünyanın en eski astroloji uygulamasıdır. Günümüzde, Avrupa ve Amerika'da klasik doğum haritası analizi ile birlikte pratik bir kullanım üstünlüğü vardır ve ayrı bir astroloji ekolü olarak benimsemiştir.

İşte Horary Astroloji haritası ile yanıtlanan sorulardan bazı örnektir;

"Ne zaman evleneceğim'", "Ev sahibi olacak mıyım'", "Çocuğum üniversiteye girecek mi'", "Kocam beni terk edecek mi'", "Hastalıktan kurtulacak mıyım'", "Kaybolan yeğenim bulunacak mı'", "Yeni bir işe girecek miyim'", "Başlattığım yatırım başarı kazanacak mı'", "Kızım, sevdiği erkekile evlenecek mi'", "Çocuğum olacak mı'", "Yolculuk için olumlu bir zaman mı'", "Hisse senetlerim pirim yapacak mı'", "Aşık olduğum insan beni seviyor mu'", "Sevdiğime ne zaman kavuşacağım'"

Bu kitap, Doğum Haritası ile Gökyüzü Zamanı horoskopunun birlikte analizinin astrolojiye kazandırdığı yeni ufukları çarpıcı örneklerle anlatmaktadır.

Astorolji Kılavuzu

Batı ve Hint Astroloji sistemlerinde ansiklopedik açıklamalar.

Transitler ve Uygulamaları - Progres (İlerletme) Yöntemleri ve Kullanımları - Horoskop Analiz Yöntemi - Ay Düğümlerinin Gizemi - Astroloji Analizleri ile Alkolizm, Eşcinsellik ve Astroterapi - Doğum Haritasının Kozları - Analiz Yöntemi.
(Arka Kapak) Astroloji'de Gökyüzü Zamanı, Seç Kitap Dağıtım, 9789757670223
Stok Kodu
9789757670223
Basım Yeri
İstanbul
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat