İş Sözleşmesinin İşçiden Kaynaklanan Sebeplerle Süreli Feshi ve Sonuçları

%4
İş Sözleşmesinin İşçiden Kaynaklanan Sebeplerle Süreli Feshi ve Sonuçl İş Sözleşmesinin İşçiden Kaynaklanan Sebeplerle Süreli Feshi ve Sonuçl İş Sözleşmesinin İşçiden Kaynaklanan Sebeplerle Süreli Feshi ve Sonuçl İş Sözleşmesinin İşçiden Kaynaklanan Sebeplerle Süreli Feshi ve Sonuçl
   

Liste Fiyatı : 41,90 TL
İndirimli Fiyat : 40,22 TL
(Bu ürünü aldığınızda 40 puan kazanacaksınız)
   40

Temin süresi 6 iş günüdür.

Adet
Üç bölümden oluşan çalışmanın birinci bölümünde fesih kavramı ve fesih türleri, iş güvencesi hükümleri kapsamı içinde ve dışında fesih prosedürü açıklanmaya çalışılmıştır.

Çalışmanın ana kısmı olan ikinci bölümünde işçinin yetersizliğinden ve davranışlarından kaynaklanan geçerli fesih nedenleri incelenmiş, Alman ve Fransız Hukuk sistemlerinin tecrübeleri, Yargıtay'ın üç yıllık uygulaması ve öğretide görüşü esas alınarak bu kavramlar somutlaştırılmıştır.
Çalışmanın üçüncü bölümünde ise iş sözleşmesi süreli fesih yoluyla sona erdirilen işçinin başvurabileceği hukuki yollar ve feshin sonuçları üzerinde durulmuştur.

Ayrıca çalışmanın okuyuculara ve uygulamacılara daha fazla faydalı olabilmesi için ele alınan Yargıtay kararlarının esasa ilişkin kısımları dipnotlara aktarılmıştır.

Konu Başlıkları:
İş Sözleşmesinin Süreli Feshi
İş Sözleşmesinin Süreli Feshinde İşçiden Kaynaklanan Sebepler
İşçiden Kaynaklanan Sebeplerle Süreli Feshin Sonuçları
Stok Kodu
9789750203589
Boyut
16x23 cm
Sayfa Sayısı
156
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2007-01
Kapak Türü
Karton Kapaklı
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat