İş Kanununa Göre Geçerli Nedenlerle Yapılan Fesih

%5
İş Kanununa Göre Geçerli Nedenlerle Yapılan Fesih,Güneş Topal İş Kanununa Göre Geçerli Nedenlerle Yapılan Fesih,Güneş Topal İş Kanununa Göre Geçerli Nedenlerle Yapılan Fesih,Güneş Topal
   

Liste Fiyatı : 35,00 TL
İndirimli Fiyat : 33,25 TL

Havale/EFT ile 32,85 TL
(Bu ürünü aldığınızda 33 puan kazanacaksınız)
   33

Temin süresi 6 iş günüdür.

Adet
İş Hukuku, işçi ve işverenler açısından oldukça önemli yer tutan bildirimli fesih konusu ayrıntılarına değinilerek, zenginleştirilmiş dipnotları, doktrin görüşleri ve Yargıtay kararları ile desteklenerek incelenmiştir. Bildirimli fesih konusu, iş güvencesi hükümlerinden yararlanabilen ve güvenceye tabi olmayan işçiler açısından her yönü ile değerlendirilmiş, birbirinden ayrılan ve birbirine benzeyen yönleri de dikkate alınmak sureti ile karşılaştırmalar yapılmıştır.

Bu çalışma uygulayıcılara, akademik alanda çalışmasını sürdürenlere ve araştırmayı sevenlere faydalı olacağı düşünülerek hazırlanmıştır. Kitabın içeriğinde yer alan gerek bildirimli fesih gerekse iş güvencesi konusunda, ulaşılabilen en son tarihlileri de eklenmek sureti ile, uygulamanın ne yönde geliştiğini görmek amacıyla oldukça fazla oranda Yargıtay Kararına yer verilmiştir. Ayrıca bu kitapta ülkemizde gelişmekte olan iş güvencesi kurumu karşılaştırmalı hukuk açısından da değerlendirilmiş olup, tartışmalı konular ise doktrin görüşleri ile aydınlatılmaya çalışılmıştır.
Stok Kodu
9789750206780
Boyut
160-235
Sayfa Sayısı
303
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2008-03
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat