Kamu İnşaatlarında Hakediş Raporlarının Düzenlenmesi ve Denetimi

%5
Kamu İnşaatlarında Hakediş Raporlarının Düzenlenmesi ve Denetimi,İsmai Kamu İnşaatlarında Hakediş Raporlarının Düzenlenmesi ve Denetimi,İsmai Kamu İnşaatlarında Hakediş Raporlarının Düzenlenmesi ve Denetimi,İsmai Kamu İnşaatlarında Hakediş Raporlarının Düzenlenmesi ve Denetimi,İsmai
   
Hakediş raporları ve inşaat işleriyle ilgili olarak çeşitli yakınmalarda bulunan dört temel grup; sayman ve tahakkuk memurları, teknik elemanlar, müteahhitler ve denetim elemanlarıdır.

Sayıştay Denetçisi İsmail Hakkı Sayın?ın kaleme almış olduğu Kamu İnşaatlarında Hakediş Raporlarının Düzenlenmesi ve Denetimi isimli kitap; hakediş raporlarının tanzimi, tahakkuku ödenmesi ve denetimi alanlarında görev alan kimselere rehber olması amacıyla, pratik kullanıma göre hazırlanmıştır. Kitabın ilk bölümüne bir Hakediş Raporları Sözlüğü konulmuş, son bölümünde ise Sayıştay ile sorumlular arasındaki ilişkiler, sözleşmenin tescilinden başlayarak denetim, yargılama ve ilamın çıkmasından sonra başvurulacak kanun yollarını kapsayacak şekilde ele alınmıştır.

Kitap, özellikle konu ile ilgilenen uygulayıcılar ve denetim elemanlarına faydalı olacak bir kaynak niteliği taşımaktadır.
Stok Kodu
9789753472333
Boyut
160-235
Sayfa Sayısı
548
Basım Yeri
Ankara
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2.Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat