Makine Teknolojileri içinBirimler, Formüller ve ÇizelgelerBirimler, Formüller ve Çizelgeler

%4
Makine Teknolojileri içinBirimler,Formüller ve Çizelgeler,Mahmut Güles Makine Teknolojileri içinBirimler,Formüller ve Çizelgeler,Mahmut Güles Makine Teknolojileri içinBirimler,Formüller ve Çizelgeler,Mahmut Güles Makine Teknolojileri içinBirimler,Formüller ve Çizelgeler,Mahmut Güles
   

Liste Fiyatı : 39,90 TL
İndirimli Fiyat : 38,30 TL
(Bu ürünü aldığınızda 38 puan kazanacaksınız)
   38

Temin süresi 6 iş günüdür.

Adet
Makine parçalarının tasarım ve imalatında bir çok formül ve çizelgeler kullanılmaktadır. Tüm çizelgeler ve sık kullanılmayan formüller unutulabilmektedir. Bu nedenle piyasada çalışan mühendisler ve teknik elemanlar gerektiğinde bir çok katalog ve kitaplara başvurmak zorunda kalmaktadır.

Hazırlanan bu kitap, makine parçalarına ait birçok teknik çizelge, standartları ve formülleri içermesi nedeniyle endüstride, makine eğitimi veren fakülte, yüksekokul ve teknik okullarda kullanılabilecek bir başvuru kılavuzu olarak hazırlanmıştır.

Cıvata, somun gibi standart bağlama elemanları, rulmanlar. HSS ve sert maden uçlu kesiciler, matkaplar, kılavuzlar vb. kesicilere ait standart boyutlar, birimler, imalatta en çok kullanılan formüller bu kitabın içeriğinde olduğu için onlarca katalog ve kitap yerine tek bir kitap ile bu bilgilere ulaşmak mümkün olacaktır.

Konu Başlıkları:
Birimler
Açı Fonksiyonları
Geometrik Çizimler
Standart Makina Elemanları
Makina Parçası İmalatında Kullanılan Kesiciler
Sert Maden Uçları, Kesiciler ve Zımpara Taşları
Mekanik Hesaplamalar
İmalat ile İlgili Hesaplamalar ve Çizelgeler
Mekanik Hesaplamalar
CNC Tezgahlar
Malzemeler
Stok Kodu
9789753477147
Boyut
18x23 cm
Sayfa Sayısı
540
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2003-12
Kapak Türü
Karton Kapaklı
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat