BorlandC++ Builder

%4
BorlandC++ Builder,Memik Yanık BorlandC++ Builder,Memik Yanık BorlandC++ Builder,Memik Yanık BorlandC++ Builder,Memik Yanık
   

Liste Fiyatı : 44,90 TL
İndirimli Fiyat : 43,10 TL

Havale/EFT ile 42,58 TL
(Bu ürünü aldığınızda 43 puan kazanacaksınız)
   43

Temin süresi 6 iş günüdür.

Adet
Bu kitapta konular sıfırdan ele alınıp adım adım anlatılmaktadır. Temel programcılık bilgilerine sahip olmayan ve daha önce C++ Builder ile çalışmamış olan okuyucuların kitabı baştan itibaren sırayla okumaları tavsiye edilmektedir.

Kitabın ilk bölümlerinde C++ Builder genel bir bakış açısıyla tanıtılmıştır. İlk 4 bölümde bu bilgilerle nasıl program geliştirildiği ve C++ Builder'ın program geliştirme ortamı hakkında bilgiler verilmiştir. Kitabın 5, 6 ve 7. bölümlerinde değişkenler, blok kontrol deyimleri ve hazır fonksiyonlar anlatılmıştır. Bu 3 bölümde edineceğiniz bilgilerin sayesinde daha rahat kod yazmaya başlayabilirsiniz.

8. bölümden itibaren C++ Builder'ın en çok kullanılan kontrolleri ayrıntılı bir şekilde incelendikten sonra C++ Builder'ın veritabanı özelliklerine geçilmiştir. Bu kitap her ne kadar SQL programlama dili üzerine yazılmış bir kitap olmasa bile C++ Builder ile program geliştirirken gerek duyulacak kadar SQL bilgisi de verilmiştir.

Konu Başlıkları:
Öncelikle Bilinmesi Gereken Konular
Programcılığa Hazırlık
Temel Kontroller
Formlar
Diğer Kontroller
Menü, Araç Çubuğu, Diyalog Kutuları ve Yazdırma İşlemleri
İleri Veritabanı İşlemleri
Tamamlayıcı Bilgiler
Stok Kodu
9789753476799
Boyut
19x23 cm
Sayfa Sayısı
883
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2003-10
Kapak Türü
Karton Kapaklı
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat