Elektromekanik Kumanda Sistemleri ve PLC Elektrik Kumanda Devreleri – PLC – Kumanda Panosu

%4
Elektromekanik Kumanda Sistemleri ve PLC Elektrik Kumanda Devreleri – Elektromekanik Kumanda Sistemleri ve PLC Elektrik Kumanda Devreleri – Elektromekanik Kumanda Sistemleri ve PLC Elektrik Kumanda Devreleri –
   

Liste Fiyatı : 21,90 TL
İndirimli Fiyat : 21,02 TL
(Bu ürünü aldığınızda 21 puan kazanacaksınız)
   21

Temin süresi 6 iş günüdür.

Adet
Bu kitap ile elektromekanik kumanda sistemleri tanıtılmış ve PLC sistemlerine giriş yapılmıştır. Kitabın ilk bölümünde; elektromekanik kumanda sitemlerinde kullanılan çıkış elemanlarındaki bazı temel motorlar tanıtılmıştır. İkinci bölümde elektrik kumanda devrelerinde kullanılan giriş elemanları koruma röleleri tanıtılmıştır. Üçüncü bölümde klasik elektrik kumanda devrelerinden uygulama örnekleri verilmiştir. Dördüncü bölümde A.C. motorların devir kontrollerinde kullanılan hız kontrol cihazları açıklanmıştır. Beşinci bölümde programlanabilir lojik kontrol PLC tanıtılmış ve temel seviyede PLC uygulama örnekleri yapılmıştır. Son bölümde kumanda panosu yapımındaki işlem sırası tanıtılmıştır.

Bu kitap Teknik Bilimler MYO bünyesinde; Elektrik, Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı, Elektronik Teknolojisi, Alternatif Enerji Kaynakları, Mekatronik, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi programlarında, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendislik Fakültelerinde ve ilgili teknik okulların yararlanabileceği bir kitaptır.

Kitabı ders kitabı olarak kullanacak öğretim üyeleri yazar tarafından hazırlanmış sunumları yayin@seckin.com.tr adresinden isteyebilirler.

Konu Başlıkları:
Elektromekanik Kumanda Elemanları
Elektromekanik Kumanda Devreleri
A.C. Sürücü Devreleri
PLC'ye Giriş ve Uygulamaları
Kumanda Panosu
Stok Kodu
9789750234750
Boyut
16x24 cm
Sayfa Sayısı
223
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2015-10
Kapak Türü
Karton Kapaklı
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat