İcrada Tahliye – Uyarlama – Tespit – Alacak Davaları

%4
İcrada Tahliye – Uyarlama – Tespit – Alacak Davaları,Müslim Tunaboylu İcrada Tahliye – Uyarlama – Tespit – Alacak Davaları,Müslim Tunaboylu İcrada Tahliye – Uyarlama – Tespit – Alacak Davaları,Müslim Tunaboylu İcrada Tahliye – Uyarlama – Tespit – Alacak Davaları,Müslim Tunaboylu
   

Liste Fiyatı : 69,90 TL
İndirimli Fiyat : 67,10 TL
(Bu ürünü aldığınızda 67 puan kazanacaksınız)
   67

Temin süresi 6 iş günüdür.

Adet
Uyuşmazlıkların çözümünde temel kaynak kanun ve yargısal içtihatlardır. Bütün davalarda itilafların doğru bir biçimde çözüme bağlanması için öncelikle o konudaki içtihatların bilinmesine ihtiyaç vardır. Kitap bu ihtiyacın karşılanmasında okuyucu ve uygulayıcıya yardımcı olması amacıyla hazırlanmıştır. Açıklamalar yapılırken ve kararlar seçilirken bu husus göz önünde tutulmuştur.

Kitapta İcra ve İflas Kanunundaki tahliye, kira uyarlaması, tespit ve kira alacağı konuları yanında kira ile ilgili İçtihadı Birleştirme Kararlarına da yer verilmiştir. Okuyucuya kolaylık sağlamak ve zaman kaybını önlemek için her kararın kısa bir özeti çıkarılarak o kararın baş tarafına yazılmıştır. Eser bu düşünce ile hazırlanmış ve yayına sunulmuştur.

Konu Başlıkları:
Usul Hükümleri, Geçici Tahliye
İcra – İflas Kanununa Göre Tahliye
Kira Uyarlaması
Tespit
Alacak – Tazminat
Hasılat Kirası
İçtihadı Birleştirme Kararları
Stok Kodu
9789753479523
Boyut
16x24 cm
Sayfa Sayısı
496
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2005-03
Kapak Türü
Karton Kapaklı
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat