OpenOffice

%4
OpenOffice,Ömer Bağcı OpenOffice,Ömer Bağcı OpenOffice,Ömer Bağcı OpenOffice,Ömer Bağcı
   

Liste Fiyatı : 24,50 TL
İndirimli Fiyat : 23,52 TL
(Bu ürünü aldığınızda 23 puan kazanacaksınız)
   23

Temin süresi 6 iş günüdür.

Adet
Bu kitap, özellikle bilgisayarla yeni tanışan ve bilgisayarını etkin biçimde kullanmak isteyenlere OpenOffice paketi ile hem pratik hem de ucuz bir çözüm sunmayı amaçlamaktadır.

Tüm dünyada herhangi bir lisans ücreti ödemeden tamamıyla ücretsiz olarak kullanılan OpenOffice, bu kitabın ekindeki Cd'de sizin de kullanımınıza sunulmuştur. Benzer ofis programlarını aratmayacak kadar profesyonelce hazırlanmış OpenOffice, diğer ofis programlarının içerdiği hemen hemen tüm özelliklere sahiptir ve Writer (Kelime İşlemci), Calc (Hesap Tablosu), Impress (Sunu Hazırlama Programı), Draw (Çizim Programı), Math (Matematiksel İfadeleri Yazma Programı) ve Base (Veritabanı) programlarından oluşmaktadır.

Kitapta, Open Office'in ekteki CD'den bilgisayarınıza nasıl kurulacağından başlanarak, yazışmalarınızı hazırlamak, hesaplama tablolarını kullanmamak, bilgisayarınızda sunu hazırlamak, veritabanı ile milyonlarca veriyi düzenlemek ve bunun gibi daha pek çok özelliği bulabileceksiniz. Kitapta tüm konular OpenOffice'i daha önce hiç kullanmamış kişilerin anlayabileceği basitlikte ve adım adım anlatılmıştır.

Konu Başlıkları:
OpenOffice Giriş
OpenOffice Hesap Tablosu
OpenOffice Sunu Programı
OpenOffice Çizim Programı
OpenOffice Veritabanı Programı
Math – Matematiksel İfadeleri Yazma Programı
Stok Kodu
9789750201080
Boyut
18x23 cm
Sayfa Sayısı
408
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2006-01
Kapak Türü
Karton Kapaklı
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat