Öğretmen ve Eğitim Yöneticilerine Rehber

%4
Öğretmen ve Eğitim Yöneticilerine Rehber,Tahsin Doğan Öğretmen ve Eğitim Yöneticilerine Rehber,Tahsin Doğan Öğretmen ve Eğitim Yöneticilerine Rehber,Tahsin Doğan Öğretmen ve Eğitim Yöneticilerine Rehber,Tahsin Doğan
   

Liste Fiyatı : 39,90 TL
İndirimli Fiyat : 38,30 TL
(Bu ürünü aldığınızda 38 puan kazanacaksınız)
   38

Temin süresi 6 iş günüdür.

Adet
En az öğretmen yetiştirilmesi kadar önemli olan bir konu da öğretmenlerin meslek hayatlarına başladıktan sonra karşılaştıkları mesleki problemler. Öğretmen ve Eğitim Yöneticilerine Rehber kitabı mesleğin içinde bulunan öğretmenlere, çalışmalarında yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Kitabın içeriğinde yer alan 1739 sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu ve MEB'in eğitim–öğretim çalışmalarının planlı yürütülmesine ilişkin yönergesi gibi kısımlar öğretmenlere meslek yaşamlarında rehberlik edecek bilgileri içermektedir.

Kitap özelliği gereği, çok geniş bir yelpazede yer alan değişik konular hakkında kısa ve gerekli bilgiler içerirken öğretmenlik mesleğiyle ilgili bir kolay erişim kaynağıdır. Sınıf ve branş öğretmenlerinin plan ve programı nasıl yapacaklarından özürlü çocukların aynı sınıf içerisindeki eğitimine değin, öğretmenlerin ve eğitim yöneticilerinin sıklıkla karşılaştıkları problemlere çözümler üretilmiş ve yol gösterilmiştir.

Konu Başlıkları:
Eğitim bilimleri
Eğitim ve Psikoloji
Planlama ve Sınıf Yönetimi
Öğretim Strateji Yöntem ve Teknikleri
Bilgisayarın Eğitim – Öğretimde Kullanımı
Birleştirilmiş Sınıflarda Eğitim
Zeka Özürlülerin Eğitimi
Rehberlik ve Değerlendirme
Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi
Eğitimde Örgütlenme ve Mevzuat
Stok Kodu
9789753476836
Boyut
16x23 cm
Sayfa Sayısı
462
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2003-09
Kapak Türü
Karton Kapaklı
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat