Elektromanyetik Filtreleme İşlemleri

%4
Elektromanyetik Filtreleme İşlemleri,Teymuraz Abbasov Elektromanyetik Filtreleme İşlemleri,Teymuraz Abbasov Elektromanyetik Filtreleme İşlemleri,Teymuraz Abbasov Elektromanyetik Filtreleme İşlemleri,Teymuraz Abbasov
   

Liste Fiyatı : 29,90 TL
İndirimli Fiyat : 28,70 TL
(Bu ürünü aldığınızda 28 puan kazanacaksınız)
   28

Temin süresi 6 iş günüdür.

Adet
Kitap, yeni ve etkin bir yöntem olan teknolojik sıvı ve gazların ve sanayi sularının elektromanyetik filtreleme işlemlerinin temellerinin ilk defa Türk dilinde kapsamlı ve bir sistem halinde verilmesi amacıyla yazılmıştır.

Bu kitapta, teknolojik sıvı ve gazların mıknatıslanmış dolgulu yataklarda manyetik karışımlardan temizlenmesi işlemlerinin yeni ve etkin yöntemlerine ait güncel problemler verilmiştir. Mıknatıslanmış gözeneklerde süspansiyonların filtrelenmesi ve seperasyonu işlemlerinin teorisi, pratiği ve modellenmesi incelenmiştir. Elektromanyetik filtrelerin yapılışı, laboratuar ve çeşitli sanayi alanlarındaki uygulamalarının sonuçları sunulmuştur.

Kitap, Elektrik, Kimya, Çevre, Maden Mühendisliği ve Mikrobiyoloji anabilim dalında çalışan öğretim üyesi, doktora, yüksek lisans öğrencilerine, filtrasyon ve seperasyon alanlarında çalışan araştırmacı ve kamu kuruluşlarına hitap etmektedir.

Konu Başlıkları:
Mıknatıslanan Filtre Elemanları
Manyetik Filtrelerde Sıvı ve Gazların Temizlenmesi İşleminin Teknolojik Parametreleri
Manyetik Filtreleme İşlemlerinin Teori ve Pratiğinin Geliştirilmesi
Biyomedikal – Manyetik Filtreleme ve Separasyon İşlemleri
Elektromanyetik Filtrelerin Yapı Özellikleri ve Konstrüksiyon Parametrelerinin Seçilmesi
Stok Kodu
9789753475327
Boyut
16x23 cm
Sayfa Sayısı
232
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2002-09
Kapak Türü
Karton Kapaklı
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat