Yeni Türk Ceza Kanununun AnlamıTck İzmir Şerhi

%5
Yeni Türk Ceza Kanununun Anlamı,Veli Özer Özbek Yeni Türk Ceza Kanununun Anlamı,Veli Özer Özbek Yeni Türk Ceza Kanununun Anlamı,Veli Özer Özbek
   

Liste Fiyatı : 39,50 TL
İndirimli Fiyat : 37,53 TL

Havale/EFT ile 37,08 TL
(Bu ürünü aldığınızda 37 puan kazanacaksınız)
   37

Temin süresi 6 iş günüdür.

Adet
İzmir Şerhi iddialı bir isim. Ancak amaç iddiadan çok bir geleneği başlatabilmektir. Bizden sonra gelecek olanlara bir başlangıç noktası yaratabilmektir."Ben" den çok "bizi" aşılamak ve bireysel gelişimle birlikte kurumsal gelişimi başlatabilmektir.

Yeni Türk Ceza Kanununun yürürlüğe girmiş olması hatta tüm ceza kanunlarının değişmesi, ceza hukuku ile uğraşanları neredeyse seferberlik ilanına itti. Yeni Türk Ceza Kanunu ile ilgili yazılan her şey, ileri sürülen her fikir son derece önemli ve değerli. İşte kitap bu alandaki gereksinime katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Kısa bir süre içerisinde yeni bir kanunun tüm hükümlerini doyurucu bir şekilde ele alınabilmesi mümkün olamayacağından bu cilt sadece Genel Hükümleri içermektedir. Aynı zamanda YTCK"da yapılan en son değişiklikler kitaba eklenmiş ve değerlendirilmiştir. Özel hükümler de daha sonraki baskı ile okuyucularımıza sunulacaktır.
Stok Kodu
9789750201561
Boyut
160-235
Sayfa Sayısı
808
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2006
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2.Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat