Mastercam V9 ile Tasarım ve İmalat Uygulamaları

%4
Mastercam V9 ile Tasarım ve İmalat Uygulamaları,Zafer Tekiner Mastercam V9 ile Tasarım ve İmalat Uygulamaları,Zafer Tekiner Mastercam V9 ile Tasarım ve İmalat Uygulamaları,Zafer Tekiner Mastercam V9 ile Tasarım ve İmalat Uygulamaları,Zafer Tekiner
   

Liste Fiyatı : 34,90 TL
İndirimli Fiyat : 33,50 TL
(Bu ürünü aldığınızda 33 puan kazanacaksınız)
   33

Temin süresi 6 iş günüdür.

Adet
Bu kitap, içerik olarak, kullanıcının kendi kendine Mastervcam programı arayüzü, çizim teknikleri ve pratik yaklaşımlarla Bilgisayar Destekli İmalat (CAM) teknikleri hakkında bilgi sahibi olmasına yönelik olarak hazırlanmıştır. Bu sebeple kitap hem yeni hem de deneyimli kullanıcılar için öğrenme ve başvuru kaynağı olarak kullanılabilecektir. Kitap ile birlikte verilen CD–ROM içerisinde bulunan uygulamalar özellikle işleme tekniklerine yönelik olarak hazırlanmıştır.

Mevcut yazılı yayınlardan farklı olarak işleme teknikleri için kullanılan komutların her biri ayrı uygulamalar içinde anlatılarak kullanıcının pratik olarak işleme tekniklerinin öğrenmesi amaçlanmıştır. Her bölümün, bir sonraki bölüm için bir alt yapı oluşturduğu görülecektir. CD–ROM içerisindeki uygulama parçaları açılarak konular uygulamalı olarak takip edildiği taktirde ileri seviyede bir Mastercam kullanıcısı olunabilir. Kitap, işleme yöntemleri hakkında da okuyucusuna farklı bir bakış açısı kazandıracaktır.

Konu Başlıkları:
Mastercam Kullanıcı Arayüzü
İki Boyutlu Tasarım Komutları ve Uygulamaları
Üç Boyutlu Tel Kafes Tasarım Uygulaması
Yüzey Modelleme ve Uygulamaları
Katı Modelleme Komutları ve Uygulamaları
İki Boyutlu Parça İşleme Operasyonlarının Uygulanması
Üç Boyutlu Yüzeylerin Oluşturulması ve İşlenmesi
Çok Eksenli (Multiaxis) İşleme
Katı Model Parçaların İşlenmesi
Tasarım Programlarından Veri Aktarımı
Stok Kodu
9789750202476
Boyut
18x23 cm
Sayfa Sayısı
504
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2006-06
Kapak Türü
Karton Kapaklı
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat