Şifalı Yemekler Tadı ve görüntüsü ile itici görünebilen gıdaların bir kebap tarifi gibi çekici ve lezzetli görünümü ile bu kitap, bu alanda büyük bir boşluğu doldurmuştur. Bu kitaptaki beslenme tarzını sadece hastaların değil her yaştaki kişilerin uygulaması gerektiğini düşünüyor ve tavsiye ediyorum.
Doç. Dr. Sefa Saygılı
(Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzmanı)
Beslenme ile sağlık arasındaki münasebet kuşkusuz çok iyi bilinmektedir. Tarihi Mısır yazmalarında şöyle bir ifade geçmektedir; insanların yediklerinin 3/1 kendilerini, 3/2'si ise hemkimleri beslemektedir. Bu eserin sağlıklı beslenme doğrultusunda değişen alışkanlıklara müspet katkısı olacağına inanıyorum. Daha öncede kıymetli eserler vücuda getiren Remziye ve Mebrure Şenler hanımefendileri tebrik ederim.
Dr. Fazıl Genç (Nöroloji Uzmanı)
Gıdaların üretiminde kullanılan katkı maddeleri ve hormonlar sağlığımızı ciddi şekilde tehdit etmektedir. Böyle bir ortamda şifalı ot, bitki ve sebzelerden oluşturulan bu doğal yemek menülerinin çok faydalı olacağı kanaatindeyim. İnsan sağlığına faydalı olacak olan bu kitabı hazırlayanları tebrik ederim.
Dr. Ahmet Laçin (İç Hastalıkları Uzmanı) Şifalı Yemekler, Mebrure Şenler, Remziye Şenler, 9789759891916, Seher Yayınları
Stok Kodu
9789759891916
Boyut
165-245
Sayfa Sayısı
247
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-09
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat