Menekşemle tutkulu alevlendirin veua hanımelinle ueni bir işi destekleııin. Maydanozdan Cezaidir menekşesine kadar, berkes bitkileri kokulan, lalları ve şifa cıkiLcri için seçer ama bu muhterem çok amaçlı bitkilerin gizlediği büyülü suların farkında olan çok az kişi uar. Bitkisel Büyü, bitkilerin farkında, bilgeliğine ue büijü eikilerine yeni bir balaş açısı gctiriyor.
€llen Dugan, çiçeklerin, köklerin, ağaçların, babaraüann. sarmaşıklaıın ue diğer tanıdık biıkilcrin büt(ü özelliklerini açıklupr. Onun rehberliğinde, bitkisel büyüyü kendiniz arasnrabilmek için büııülerin temellerini öğreneceksiniz. Bir giriş nitetiğindekj bu rehber, bir btllcisel büijü çalışma tablosunla birlikte, yeni büyüler yazmak üzerine bir bölüm içeriyor. Aunca, haftanın her gönüne karşılıic gelen büqülerin bir tablosunu da swıaqor: Semboller, renkler, gezegen etkileri, bitkiler, temalar ue daha birçokları.
Bu kullanımı kolay rehberin yardımıula, sağlık, şans, zenginlik, aşk ce korunma için bitkilerin büyü cncriilerinden yararlanıp öğrenebilirsiniz.
Stok Kodu
9789944174695
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
135
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-5
Çeviren
Selim Yeniçeri
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat