Adobe Acrobat 6.0 Standard Yetkili Eğitim Kılavuzu

Adobe Acrobat 6.0 Standard Yetkili Eğitim Kılavuzu,Heyet - Kurul - Kom
Adobe Acrobat 6.0 Standard Yetkili Eğitim Kılavuzu Dünyanın en yaygın kullanılan doküman biçimi olan PDF dokümanları oluşturma yazılımı Acrobat konusundaki Türkçe'deki ilk ve tek kaynak!

Adobe Acrobat 6.0, diğer profesyonel Adobe uygulamalarıyla uyumlu çalışan, PDF dokümanları oluşturma ve yönetme aracıdır. Acrobat'ı kullanarak dünyanın en yaygın kullanılan ve her türlü platformda çalışan, görüntülenebilen ve okunabilen bu dosya biçimini yani PDF belgelerini oluşturabilirsiniz.

Yazarlar, sanatçılar, tasarımcılar ve yayıncılar günümüzde çok çeşitli ortamları kullanarak daha önce hiç olmadığı kadar geniş bir kitleyle iletişim kurabiliyorlar. Adobe herhangi bir yerde, herhangi bir zaman ve herhangi bir cihaz üzerinde kullanılabilen, zengin bir görsel içerik oluşturmaya yönelik çeşitli araçlarla bu vizyonu takip eder. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign ve Adobe GoLive ile mükemmel bir bütünlük ve uyum içinde olan Acrobat bu vizyonu desteklemektedir. Adobe Acrobat 6.0 Yetkili Eğitim Kılavuzu adlı bu kitabımız, bu yeni yayıncılık yöntemini desteklemek amacıyla yeni özellikleri, iş akış süreçlerini ve teknikleri tanıtmaktadır.

Üstelik söz konusu programın Türkçe sürümünü de dikkate alarak menülerde ve iletişim kutularında yer alan tüm komut ve seçenekler de İngilizce komut ve seçeneklerin hemen yanında (parantez içerisinde) Türkçe sürümdeki halleri de kitaba eklenerek bu programın Türkçe sürümünü kullananlara da kolaylık sağlanması amaçlanmıştır.

Kitapta anlatılan tüm örnek uygulamalara ait dosyalar kitapla birlikte gelen uygulama CD'sinde bulunmaktadır. Her bir dersin başında ilgili dosyaları açarak ve kitapta anlatılan uygulamaları adım adım takip ederek Adobe'un uzmanları tarafından yazılmış bu resmi eğitim kılavuzu sayesinde kısa zamanda Acrobat ustası olabilirsiniz.

Adobe Yetkili Eğitim Kılavuzu Serisi Hakkında

Adobe'nin Yetkili Eğitim Kılavuzu Serisi, Adobe Systems'in grafik ve yayıncılık yazılımlarını konu alan, Adobe'nin resmi eğitim serisidir. Adobe tarafından özellikle tavsiye edilen bu seride yer alan kitaplar, okurun kendi belirleyeceği hızda öğrenebileceği tarzda geliştirilmiştir. Bu seri sayesinde, Adobe programlarını etkili bir şekilde kullanabilmek için gereken tüm temel bilgi ve becerileri edinebilirsiniz.

Adobe Acrobat 6.0 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe firmasının grafik ve yayıncılık yazılımları için hazırladığı resmi eğitim serilerinin bir parçasıdır. Dersler kendi kendinize öğrenebilmenize imkân verecek şekilde hazırlanmıştır. Eğer Adobe Acrobat'ta yeniyseniz, programa hakim olmak için gerek duyacağınız tüm temel kavram ve özellikleri öğreneceksiniz. Eğer Acrobat programını bir süredir zaten kullanıyorsanız, Yetkili Eğitim Kılavuzu kitabının, programın son sürümünü kullanmak için gerekli olan ipuçları ve teknikler de dahil olmak üzere birçok gelişmiş özelliği öğrettiğini göreceksiniz.

Her ders, belirli bir proje oluşturmak için adım adım talimatlar içermektedir. Kitabı baştan sona doğru takip edebilir veya sadece ilgi ve ihtiyaçlarınızla örtüşen dersleri yapabilirsiniz. Her ders, o derste nelerin anlatılacağını bildiren bir giriş ile başlamakta ve size ne aktarıldığını gözden geçirmenizi sağlayan bir özet kısmıyla sona ermektedir. Dersler halinde ilerleyen konularda, belirli bir projenin ortaya çıkarılması için adım adım talimatlar yer almaktadır. Uygulamaları izlemek için gerekli dosyaların tümü, kitapların CD'lerinde bulunmaktadır.
(Arka Kapak) Adobe Acrobat 6.0 Standard Yetkili Eğitim Kılavuzu, Shark Yayınları, Serkan Artun, 9789756675212, Kolektif
Stok Kodu
9789756675212
Boyut
190-240
Sayfa Sayısı
450
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2004
Çeviren
Serkan Artun
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat