Adobe Illustrator Cs Dünyanın en yaygın kullanılan grafik tasarım uygulaması olan Adobe Illustrator'ın EN SON sürümünü konu alan Türkçe'deki İLK ve TEK kaynak!

Adobe Illustrator, baskı, multimedya ve online grafikler için hazırlanmış, endüstri standardı haline gelmiş bir illüstrasyon programıdır. İster basılı yayıncılık için eserler üreten bir tasarımcı veya teknik illüstratör, ister multimedya grafikleri üreten bir sanatçı ya da Web sayfalan veya online içerik yaratıcısı olun, Adobe Illustrator, size profesyonel kalitede sonuçlar almak için ihtiyaç duyduğunuz araçları sunar.

Yazarlar, sanatçılar, tasarımcılar ve yayıncılar günümüzde çok çeşitli ortamları kullanarak daha önce hiç olmadığı kadar geniş bir kitleyle iletişim kurabiliyorlar. Adobe herhangi bir yerde, herhangi bir zaman ve herhangi bir cihaz üzerinde kullanılabilen, zengin bir görsel içerik oluşturmaya yönelik çeşitli araçlarla bu vizyonu takip eder. Adobe Photoshop, Adobe Acrobat, Adobe InDesign ve Adobe GoLive ile mükemmel bir bütünlük ve uyum içinde olan Illustrator bu vizyonu desteklemektedir. Adobe Illustrator CS Yetkili Eğitim Kılavuzu adlı bu kitabımız, bu tasarım yazılımının en son sürümünü, yeni özelliklerini, iş akış süreçlerini ve tekniklerini tanıtmaktadır.

Kitapta anlatılan tüm örnek uygulamalara ait dosyalar kitapla birlikte gelen uygulama CD'sinde bulunmaktadır. Her bir dersin başında ilgili dosyaları açarak ve kitapta anlatılan uygulamaları adım adım takip ederek Adobe'un uzmanları tarafından yazılmış bu resmi eğitim kılavuzu sayesinde kısa zamanda Illustrator ustası olabilirsiniz.

Adobe Yetkili Eğitim Kılavuzu Serisi Hakkında

Adobe'nin Yetkili Eğitim Kılavuzu serisi, Adobe Systems'in grafik ve yayıncılık yazılımlarını konu alan, Adobe'nin resmi eğitim serisidir. Adobe tarafından özellikle tavsiye edilen bu seride yer alan kitaplar, okurun kendi belirleyeceği hızda öğrenebileceği tarzda geliştirilmiştir. Bu seri sayesinde, Adobe programlarını etkili bir şekilde kullanabilmek için gereken tüm temel bilgi ve becerileri edinebilirsiniz.

Adobe Illustrator 6.0 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe firmasının grafik ve yayıncılık yazılımları için hazırladığı resmi eğitim serilerinin bir parçasıdır. Dersler kendi kendinize öğrenebilmenize imkân verecek şekilde hazırlanmıştır. Eğer Adobe Illustrator'da yeniyseniz, programa hakim olmak için gerek duyacağınız tüm temel kavram ve özellikleri öğreneceksiniz. Eğer Illustrator programını bir süredir zaten kullanıyorsanız, Yetkili Eğitim Kılavuzu kitabının, programın son sürümünü kullanmak için gerekli olan ipuçları ve teknikler de dahil olmak üzere birçok gelişmiş özelliği öğrettiğini göreceksiniz.

Her ders, belirli bir proje oluşturmak için adım adım talimatlar içermektedir. Kitabı baştan sona doğru takip edebilir veya sadece ilgi ve ihtiyaçlarınızla örtüşen dersleri yapabilirsiniz. Her ders, o derste nelerin anlatılacağını bildiren bir giriş ile başlamakta ve size ne aktarıldığını gözden geçirmenizi sağlayan bir özet kısmıyla sona ermektedir. Dersler halinde ilerleyen konularda, belirli bir projenin ortaya çıkarılması için adım adım talimatlar yer almaktadır. Uygulamaları izlemek için gerekli dosyaların tümü, kitapların CD'lerinde bulunmaktadır.
(Arka Kapak) Adobe Illustrator Cs, Shark Yayınları, Serkan Artun, 9789756675229, Kolektif
Stok Kodu
9789756675229
Boyut
190-240
Sayfa Sayısı
566
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2004-2
Çeviren
Serkan Artun
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat