Adobe Indesign 2.0 Yetkili Eğitim Kılavuzu

Adobe Indesign 2.0 Yetkili Eğitim Kılavuzu,Heyet - Kurul - Komisyon
Adobe Indesign 2.0 Yetkili Eğitim Kılavuzu Adobe InDesign 2.0, diğer profesyonel Adobe grafik uygulamalarıyla uyumlu çalışan, güçlü bir sayfa tasarımı ve masaüstü yayıncılık üretim aracıdır.

InDesign'ı kullanarak yüksek hacimli renkli baskılar için profesyonel kalitede, tam renkli çıktılar oluşturabilirsiniz. Ayrıca masaüstü yazıcılar, PDF dosyaları ve HTML dosyaları gibi geniş bir çıktı aygıtı ve biçim desteğine sahip olacaksınız.

Yazarlar, sanatçılar, tasarımcılar ve yayıncılar günümüzde çok çeşitli ortamları kullanarak daha önce hiç olmadığı kadar geniş bir kitleyle iletişim kurabiliyorlar. Adobe herhangi bir yerde, herhangi bir zaman ve herhangi bir cihaz üzerinde kullanılabilen, zengin bir görsel içerik oluşturmaya yönelik çeşitli araçlarla bu vizyonu takip eder. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Acrobat ve Adobe GoLive ile mükemmel bir bütünlük ve uyum içinde olan InDesign bu vizyonu desteklemektedir. Adobe InDesign 2.0 Yetkili Eğitim Kılavuzu adlı bu kitabımız, bu yeni yayıncılık yöntemini desteklemek amacıyla yeni özellikleri, iş akış süreçlerini ve teknikleri tanıtmaktadır.

Adobe InDesign 2.0 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Inc. firmasının grafik ve yayıncılık yazılımları için hazırladığı resmi eğitim serilerinin bir parçasıdır. Dersler kendi kendinize öğrenebilmenize imkân verecek şekilde hazırlanmıştır. Eğer Adobe InDesign'da yeniyseniz, programa hakim olmak için gerek duyacağınız tüm temel kavram ve özellikleri öğreneceksiniz. Eğer InDesign programını bir süredir zaten kullanıyorsanız, Yetkili Eğitim Kılavuzu kitabının, programın son sürümünü kullanmak için gerekli olan ipuçları ve teknikler de dahil olmak üzere birçok gelişmiş özelliği öğrettiğini göreceksiniz.

Her ders, belirli bir proje oluşturmak için adım adım talimatlar içermektedir. Kitabı baştan sona doğru takip edebilir veya sadece ilgi ve ihtiyaçlarınızla örtüşen dersleri yapabilirsiniz. Her ders size ne aktarıldığını gözden geçirmenizi sağlayan bir özet kısmıyla sona ermektedir.

Kitapta anlatılan tüm örnek uygulamalara ait dosyalar kitapla birlikte gelen uygulama CD'sinde bulunmaktadır. Her bir dersin başında ilgili dosyaları açarak ve kitapta anlatılan uygulamaları adım adım takip ederek Adobe'un uzmanları tarafından yazılmış bu resmi eğitim kılavuzu sayesinde kısa zamanda InDesign ustası olabilirsiniz.

Shark Nedir'

Shark, Medyasoft'un Macromedia dışındaki konularda yayınladığı bilgisayar kitaplarını bünyesinde toplayan bir seridir. Bu serinin ilk kitabı da MCSE : Active Directory Sınavlarına Hazırlık Kılavuzu'dur. Gerek bu alt seri içinde, gerek bilgiişlem dünyasını, programcıları ve profesyonelleri yakından ilgilendiren konularda uzmanlaşmış çeşitli kitaplarla, kaliteyi ve uzman yayıncılığı bir arada bulabileceğiniz adres, Shark Bilişim Yayınları olacaktır. Macromedia kitapları konusundaysa, Medyasoft Yayınları misyonunu devam ettirecek, Macromedia ürünlerini konu alan eserleri bulabileceğiniz yetkili ve otorite kimliğiyle yayın çizgisine devam edecektir.

Adobe Yetkili Eğitim Kılavuzu Serisi Hakkında

Adobe'nin Yetkili Eğitim Kılavuzu Serisi, Adobe Systems'in grafik ve yayıncılık yazılımlarını konu alan, Adobe'nin resmi eğitim serisidir. Bu serideki kitaplar, okurun kendi belirleyeceği hızda öğrenebileceği tarzda geliştirilmiştir. Bu seri sayesinde, Adobe programlarını etkili bir şekilde kullanabilmek için gereken tüm temel bilgi ve becerileri edinebilirsiniz. Dersler halinde ilerleyen konularda, belirli bir projenin ortaya çıkarılması için adım adım talimatlar yer almaktadır. Uygulamaları izlemek için gerekli dosyaların tümü, kitapların CD'lerinde bulunmaktadır.
(Arka Kapak) Adobe Indesign 2.0 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Shark Yayınları, 9789756675151, Kolektif
Stok Kodu
9789756675151
Boyut
190-240
Sayfa Sayısı
469
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2003-9
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat