Mcse 2 MCSE Active Directory Sınavlarına Hazırlık Kılavuzu, uzun süren bir eğitim için vazgeçilmez bir kaynaktır. Bu kitabın asıl amacı, tamamen İngilizce kullanılarak cevaplandırılan bir sınavlar dizisine, okurları kendi ana dilini kullanarak hazırlamak. Bu kitap sayesinde, MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer Microsoft Sertifikalı Sistem Mühendisi) olarak kendisine bilişim dünyasında bir yer edinmek isteyen adaylar, yabancı yayınları anlamaya çalışmak ve kötü çevrilmiş kitaplarla uğraşmak yerine, MCSE alanında çalışan önde gelen bir eğitmen olan Murat Bayraktar tarafından yazılmış bu kitapla sınavlara hazırlık için gerekli temel bilgileri edinebilecekler.

MCSE Active Directory Sınavlarına Hazırlık Kılavuzu, gerek yazımı gerek yayına hazırlanması sırasında kalabalık bir teknik danışman kadrosunun katkılarıyla zenginleştirilmiş, Türk okuruna hitap eden şekilde hazırlanmıştır. Bu kitaptaki temel bilgiler ve örnekler MCSE eğitmeni olarak çalışan son derece tecrübeli ve yetkin bir ekibin teknik editasyonundan geçmiştir; bunun sonucunda, gerek kitapta sunulan bilgiler, gerekse uygulama ve tavsiyeler gerçek Active Directory projelerinde pek çok noktaya ışık tutabilecek nitelikte. Kitap kimi zaman hikayelerle; kimi zaman da alışılagelmiş teknik eğitim jargonunun dışına çıkarılarak hazırlanmıştır. Bu sayede, bu eğitimle ve/veya sertifika sınavlarıyla baş etmeye çalışan ve rutin içerikten uzaklaşamaya çalışan öğrencilere farklı bir yön tayin edilmesi ve yabancı teknik terimleri olabildiğince benimsemesi sağlanacaktır.

MCSE Active Directory Sınavlarına Hazırlık Kılavuzu adlı bu kitabımız, bir büyük işletim sistemini ve onun sunduğu her tür kaynağı, üzerinde çalışacak programlara ve bireylere, hazır hale getirebilen ve onu yöneten kişiler yetiştirmek için hazırlanmış özel bir eğitim serisinin bir öğesidir. Bu kitabın içeriği, güncel teknolojilerle, öğrencisini tanıştırıp oldukça hızlı bir eğitim sürecine sokacaktır. Zaman içinde bir seri halinde devamını getireceğimiz kitaplar, kimi zaman sadece kaynakları göstererek, güncel bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Amaç her zaman yeniden güncellemek zorunda kalınan bilgileri kitaba aktarmaktan değil; bunların güncellendiği ve doğrudan, yaratıcılarının sunduğu kaynaklara sizleri yönlendirmektir.

Shark Nedir'

Shark, Medyasoft'un Macromedia dışındaki konularda yayınladığı bilgisayar kitaplarını bünyesinde toplayan bir seridir. Bu serinin ilk kitabı da MCSE Active Directory Sınavlarına Hazırlık Kılavuzu'dur. Gerek bu alt seri içinde, gerek bilgiişlem dünyasını, programcıları ve profesyonelleri yakından ilgilendiren konularda uzmanlaşmış çeşitli kitaplarla, kaliteyi ve uzman yayıncılığı bir arada bulabileceğiniz adres, Shark Bilişim Yayınları olacaktır. Macromedia kitapları konusundaysa, Medyasoft Yayınları misyonunu devam ettirecek, Macromedia ürünlerini konu alan eserleri bulabileceğiniz yetkili ve otorite kimliğiyle yayın çizgisine devam edecektir. Mcse 2, Shark Yayınları, 9789756675144, Murat Bayraktar
Stok Kodu
9789756675144
Boyut
190-235
Sayfa Sayısı
528
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2003
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat