Zihinden; Toplama, Çıkarma, Çarpma ve Bölme Yapmanın 50 Kolay Yolu
Bu kitabın içinde, sizi bir matematik sihirbazı yapabilecek 50 tane oyun var.
Bu oyunları öğrendiğinizde, toplama, çıkarma, çarpma ve bölme işlemlerini hesap makinesinden daha hızlı yapmaya başlayacaksınız. Üstelik kalem kâğıt bile kullanmadan, sadece zihninizden hesap yaparak doğru yanıtı “şıp“ diye söyleyebileceksiniz. Temel problemleri kısa yöntemler kullanarak rekor zamanda çözebileceksiniz.
Sihirli Matematik Oyunları, size matematiğin aslında ne kadar eğlenceli ve kolay olduğunu gösterecek. Bu yöntemleri derslerinizde ve günlük yaşamınızda kullanabileceksiniz. Hepsinden önemlisi, kitabı okurken çok eğleneceksiniz.
Edward H. Julius, California Lutheran Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde ders veren ödüllü bir profesör. Çocuklara yönelik matematik kitapları da dahil birçok kitabı bulunuyor. Çocuklar için yazdığı kitaplar arasında, Hızlı Matematik Numaraları ve 10 Günde Hızlı Matematik kitapları var. Profesörün, hızlı matematikle ilgili derslerine katılan çok sayıda genç ve yetişkin bulunuyor...
(Arka Kapak)
Güncel Yayıncılık'tan 9 yaş üstü çocuklar için eğlenceli matematik oyunları. Toplama, çıkarma, bölme ve çarpmanın püf noktaları. Bu kitaplar, ders kitaplarının yanında öğrenmeyi kolaylaştıracak, çocukların dört temel işlemi daha kolay öğrenmelerini sağlayacak.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789756117545
Boyut
205-205
Sayfa Sayısı
152
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-05
Çeviren
Zeynep Doğa Karadağ,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat