Şöhretli futbolcu diğeri kurmay yüzbaşı olan ikiz kardeşlerin inanılmaz serüvenlerini sıradışı üslubuyla dile getiren Gazilerle Niyaziler'i kahkahalar atarak okuyacaksınız. Gülmeyenlere ise asabiye mütehassısından veya yaşamaktan zevk almaz hale geldikleri için azrail efendiden randevu almalarını öneriyoruz.
Türkiye'nin gündeminden hiç düşmeyen terör ve futbol meselelerini, dünyanın en etkili silahı mizah yoluyla tartışmaya açmaya çalışan eseri, Türk silahlı kuvvetler mensuplarıyla Türk silahsız kuvvetler mensuplarına ve dahi meşin yuvarlağın peşinden koşturan bilumum futbol manyaklarına, Türk insanının kitap karşısındaki malum tavrını bildiğimiz halde, enayiliğimizden olsa gerek, hararetle öneriyoruz.
Üç buçuk günde yaşananları, gerçekler karşısında üç buçuk atanlara anlatmaya çalışan kahkaha makinesi bu kitap, argo edebiyata önemli katkılar sağlarken, gazilerle şehitlerin destanını yazıyor ve terörün mezarını kazıyor.
Hiciv romanı “Horgeneral“in ardından “Gazilerle Niyaziler“ adlı mizah romanı yayımlanan Şenol Onay; hiç okunmayan ama çok satan yazar olmaktansa, çok okunup az satan yazar olmayı yeğliyor.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789944840446
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
345
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-02
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat