Fırsatlar ÜlkesindeKemal Abi

%28
Kemal Abi,Nedim Şener
Vergi Kaçakçılığı, evrakta sahtekarlık, hayali ihracat, vb. suç iddialarının bol sirkeli salatasını gazete sayfalarında ve siyasal yaşamında kaşıklayan Kemal Unakıtan, hakkında yaklaşık 400 sayfalık bir kitap piyasaya çıkmışken hiçbir şey olmamış gbi koltuğunda oturur mu?..
Ya bu 373 sayfalık kitap yalan...
Ya Unakıtan'ın Maliye Bakanlığı dolan...
İlhan Selçuk, Cumhuriyet
Okuyun, 'Kemall Abimizi' siz de tanıyın. Hem de aile boyu! İsmi böyle olaylara karışan bir Maliye Bakanı'nın geçmişini, örgütlenmeyi nasıl ve kimlerle yaptığını, kendini kurtarmak için Meclis'e af yasalarını nasıl getirdiğini belgeleriyle görün. Bu kitap baştan sona, her sayfasıyla bir ibret belgesi.
Emin Çölaşan , Hürriyet
Bizim gazetenin, Milliyet'in yorulmak bilmez araştırmacı gazetecisi Nedim Şener'in son kitabı Fırsatlar Ülkesinde Bir Kemal Abi. Yalnız Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ı değil, aynı zamanda hayali ihracaat ve naylon fatura oyunlarını anlatıyor Nedim, her zamanki kuyumcu titizliğiyle...“
Hasan Cemal, Milliyet
Dünyanın her yanında böyle bir kitap, böyle bir araştırma yayınlandığına ortalık birbirine girer. Başbakan da hemen o kitabı okur, içeriğiyle ilgli sorular sorar. Sadece muhalefet değil, kendi partisindekiler de bu kitapta yer alanlara söz konusu kişinin açık ve ayrıntılı cevap vermesini ister.
Okay Gönensin, Vatan Kitap
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789756117064
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
440
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-05
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Kemal Abi   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat