İnnovasyon - Kutulu Beş Kitap Özel SetPara Kazandıran Yenilikçilik

%15
İnnovasyon Kitaplığı (kutu İçinde 5 Kitap),Arman Kırım
Para Kazanmanın Yeni ve Farklı Yolu; İnnovasyon
2000 yılından bu yana dünya çok farklı bir yöne doğru gidiyor. İş yapma modelleri son hızla değişiyor, dünün kârlılık alanları bugün artık para kazandıramaz hale geliyor. Ama aynı zamanda yepyeni ve muhteşem kârlılık imkanları da ortaya çıkıyor. Bu farklı dünyayı mevcut gözlüklerimizle, mevcut bakış açılarımızla algılamamız artık mümkün değil. Hızla oluşmakta olan yeni iş dünyasında işimize ve para kazanma konularına çok farklı bir gözlükle bakmamız gerekiyor.
“Farklılaşma“ konusunu Türkiye'nin gündemine sokan ve ülkemizde tüm zamanların en çok satan iş kitabı “Mor İneğin Akıllısı“nın yazarı Prof. Arman Kırım, size yeni kârlılık alanlarının kapısını aralamanıza yardımcı olacak özlü bir kitap sunuyor: İnnovasyon; Para Kazandıran Yenilikçilik. Bu kitap, işinize bakış açınızı değiştirecek çok farklı ufuklar açıyor.
“İnnovasyon“, artık elinizdeki en önemli büyüme ve kârlılık silahı. Bu konuyu tüm şirketinizin hızla benimsemesi yaşamsal bir öneme sahip. Bu kitapla kurumunuzda yenilikçi bir iş kültürü oluşturabilirsiniz.
Setin İçindeki Kitaplar:

Kârlı Büyümenin Reçetesi: İnnovasyon
Alt Pazar İnnovasyonu
Deneyim İnnovasyonu
İş Modeli İnnovasyonu
Süreç İnnovasyonu
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789753224611
Boyut
150-230
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-12
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat