CCNA ICND Sınav Sertifikasyon RehberiSınav Sertifikasyon Rehberi

%15
Ccna Icnd,Wendell Odom

Cisco CCNA ICND 640-811 Sınavı İçin Resmi Çalışma Rehberi
CCNA ICND Sınav Sertifikasyon Rehberi, türünün en başarılı sınav hazırlık rehberlerinden biridir. CCNA ICND sınavının konularını tüm detaylarıyla anlatmak için tümüyle yenilenip güncellenmiştir. Uzman eğitmen ve başarılı bir yazar olan Wendell Odom, sınava hazırlık ve test konularında verdiği ipuçlarıyla zayıf olduğunuz alanları keşfetmenizi sağlayarak hem teorik hem de pratik becerilerinizi geliştirmenizi sağlamaktadır. Bu yeni sürüm modüler bir biçimde organize edilip geniş bölümleri daha ufak ve rahat öğrenilebilir parçalara ayırmıştır. Materyaller kısa ve öz bir şekilde sunulmuş ve konuyu anlamanıza ve sınav konularını hatırlayabilmenize odaklanmıştır.
Aşağıdaki CCNA ICND sınav konularında ustalaşın:
LAN Switching
IP adresleme ve alt ağ oluşturma
RIP, IGRP, EIGRP, OSPF ve statik yönlendirme
VLSM desteği ve Yönlendirme Özetlemesi
CIDR ve NAT
Noktalar Arası Kiralık Hat Uygulaması
ISDN ve Dial-on-Demand Yönlendirmesi (DDR)
Frame Relay Yapılandırması
IP Erişim Denetim Listeleri Güvenliği
Yardımcı CD-ROM'da bulunan yeni test motoru ile tek bir konu üzerine odaklanabilir ya da zaman sınırlı INTRO ya da CCNA testlerini uygulayabilirsiniz. CD-ROM'un içinde çok sayıda uygulamalı alıştırma ve Boson NetSim'in CCNA ICND için hazırladığı Learning Edition ağ simülasyonu yazılımı bulunmaktadır. NetSim size gerçek aygıtlarla çalışmaya yakın bir deneyim yaşamanızı sağlayacak sanal bir laboratuar ortamı sağlayacaktır. Bu sayede kitabın içinde yer alan özel laboratuar alıştırmalarını uygulayabileceksiniz.
CCNA ICND Sınav Sertifikasyon Rehberi, Cisco Systems'in önerdiği yetkili Cisco Eğitim Ortaklarının hazırladığı simülasyon ve makine başı çalışmaları ile kurs kitapları ve Cisco Press'ten yayınlanan diğer kitaplarda yer alan çalışma kılavuzlarını içeren çalışma programının bir parçasıdır.
(Tanıtım Yazısından)

Stok Kodu
9789753224840
Boyut
195-235
Sayfa Sayısı
676
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-03
Çeviren
Muhammed Cinsdikici,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat