Rüşvetin DeşifresiHangi Ülke Türkiye'ye 30 Milyon Dolarlık Rüşvetin Belgesiyle Şantaj Yaptı?

%15
Rüşvetin Deşifresi,Aykut Küçükkaya
Bu kitapta yazılanlar benim İstifama neden olan olaylardır. Görevim sırasında ülkemin nasıl soyulduğunu, devletin kasalarının nasıl boşaltıldı, içeriden ve dışarıdan işbirliği ile ülkenin nasıl geriye götürülmek istendiğini gördüm...
Osman Özbek - Eski Jandarma Genel Komutanlığı Harekât Dairesi Başkanı, Emekli Tümgeneral
Cumhuriyet tarihimizin yolsuzluk sistemine karşı en büyük çaplı operasyonu olan ve kamuoyunda büyük yankı yaratan “Beyaz Enerji“ Operasyonu'nun her safhasını adım adım izleyerek, büyük bir cesaretle yazılamayan ve yayımlanamayan bilgi / belgeleri bu kitapta heyecanla okudum.Yazmış olduğum “Kirli Ellerin İttifakı“ İsimli kitabımı da Küçükkaya'nın yazdıklarından cesaret alarak yayımladım. Gelecek kuşakları aydınlatmak için yüreğini ortaya koyan usta kalem, yurtsever yazar Aykut Kücükkaya'nın ellerine sağlık.
Aziz Ergen - Emekli Jandarma Kurmay Kıdemli Albay
Aykut Küçükkaya, operasyonla sarsılmayan hükümette liderle, bakan İlişkisine kulak kesiliyor, soygun düzenindeki zincirin halkalarını bîr bir ortaya koyuyor.
Hikmet Çetinkaya
Aykut Küçükkaya, Susurluk'un gayri meşru çocuklarından biri olarak doğan Beyaz Enerji Operasyonu'nu ve onu araştırma sürecinde sürekli ayağına takılan farklı türden bîr üçlemeyi; siyaset-medya-ticaret ilişkisini anlatıyor.
Ertuğrul Mavioğlu
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789944490238
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
250
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-10
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat