Birçok kez, gerçeğin gördüğümüz şeylerden ibaret olduğunu sanıyoruz. Ama ya gerçekler gözlerimizin bize gösterdiğinden ibaret değilse, ya "Görünen Gerçeğin Ötesi"nde bambaşka şeyler var ise? Ya hayatta, algılarımızın sınırlarını aşarak
görmemiz gereken bambaşka şeyler var ise? Rüya olduğunu sandığımız bir şey gerçek; gerçek olduğunu sandığımız bir şey de sadece bir rüyadan ibaret ise?..

Gerçeğin ötesine gerçek gizem dolu dünyalarda dolaşmak, o dünyaların kahramanları ile tanışıp onların hayatına karışmak ve hayata onların gözlerinden bakıp, onlarla birlikte onların yaşadıklarını yaşamak ilginç olur mu dersiniz? Kimbilir, belki onların içinden çıkamadığı düğümleri çözmelerine yardım bile edebilirsiniz. Yaşadıkları olaylardan hangilerinin gerçek, hangilerinin gerçekdışı olduğunu onlara söyleyebilir; korku dolu dehlizlerde onların kulaklarına cesaretlendirici sözcükler fısıldayabilir ve onlarla birlikte siz de içinizde gizli kalmış güçleri keşfedebilirsiniz.

Bu romanı okumaya niyetlendiyseniz, hayalgücünüzün önündeki tüm sınırları kaldırmanızı ve hayalgücünüze özgürlük tanıdığınızda onun uzanabileceği noktaları görmeye çalışmanızı öneririm. Aynı zamanda, yeri geldiğinde tebessüm etmeye, hüzünlenip ağlamaya ve de korkmaya da hazırlıklı olmanız gerektiğini söylemek isterim.
Stok Kodu
1002937100019
Boyut
140-210
Sayfa Sayısı
104
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-06
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat