Meclis Özel Altkomisyonunun Ctu Bulguları24

%5
24,Marc Cerasini
24 Yakın Politik Geçmişte Yaşanan En Sıcak 24 Saat, Dakika Dakika Burada!

"Medya buna '24' diyor, Merkezi Haber Alma Örgütü ClA'i sarsan gelmiş geçmiş en büyük skandal. '24', ClA'in seçkin Karşı - Terör Örgütü'ne bağlı ajan Jack Bauer'm, o zamanki başkan adayı David Palmer'a karşı düzenlenen bir suikastı önlemek, örgüt içindeki köstebekleri ortaya çıkarmak ve yine aynı komplocular tarafından kaçırılan karısı ile kızını kurtarmak için harcadığı saat sayısı!
Bu kitapta, CIA içinde var olduğu iddia edilen yolsuzlukları araştırmak üzere kurulan Hükümet Özel Altkomisyonu'nun kapalı duruşmalarına ait raporun tamamını bulacaksınız. Komisyon'a yakın bir kaynak tarafından araştırmacı gazeteci Marc Cerasini'ye sızdırılan bu rapor isimler veriyor, işaret parmaklarını beklenmedik yeni yönlere çeviriyor ve belki de günah keçisi olarak gösterilen bazı üst düzey yöneticilerin aklanmasını sağlıyor."
CNBC-e ekranlarında yayınlandığında her kesimden seyircinin ilgisini çeken TV dizisi "24", yeni sezon bölümleriyle aynı anda kitap olarak da elinizde!
Unutulmaması gereken şu ki; bu kitap "24" dizisinin senaryosu veya onun üzerine yazılmış bir çalışma değil. Bu kitap, dizide geçen tüm olayların bir gazeteci raporu halinde özetleştirilmiş hali. Elbette ki anlatılan olaylar, onların raporunu hazırlayan gazeteci ve de raporlar tamamen hayal ürünü; ama Türkiye dahil birçok ülkede yaşanan ve gizli servislerin ipliğini pazara çıkaran gelişmelere bakınca neyin "hayal ürünü", neyin "bugünün hayal ürünü" veya "geleceğin olası gerçeği" olduğunu ayrımsamak o kadar da zor olmayacak...
(Arka Kapak) Meclis Özel Altkomisyonunun Ctu Bulguları, 24, Stüdyo İmge, 9789758787050, Marc Cerasini
Stok Kodu
9789758787050
Basım Yeri
İstanbul
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat