Türk Rock 2000 Türkiye'de ilk defa Güven Erkin Erkal ile Deniz Durukan'ın ortaklaşa hazırladığı Türk rock yıllığı, bundan böyle Deniz Durukan imzasıyla çıkıyor. Radikal ve Cumhuriyet gazetelerinin yanı sıra www.studyoimge.com, www.kontrolkulesi.com ve Öküz dergisindeki yazılarından tanıdığımız Deniz Durukan, bir yıllık bir çalışmanın ürününü okurlarına sunarken, bu yıllığın gelenekselleşmesi doğrultusunda da önemli bir adım atıyor.

Türk Rock 2001 geçtiğimiz yılın panoramasını sunuyor bize röportajlar, albüm ve demo kritikleri, haber ve olayların yer aldığı bu çalışmada merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Bir çok renkli kişiliğin yer aldığı yıllıkta; Mor ve Ötesi, Replikas, Mehmet Güreli, Mavi Işıklar, Demirhan Baylan, Murat Yılmazyıldırım, Feridun Düzağaç, İlhan İrem, Cahit Berkay, Kazım Koyuncu, Bulutsuzluk Özlemi, Kıraç, Kutsal, Pentagram, Direc-t, Altgeçit, Gökalp Baykal, Yavuz Çetin, Cemali, Ceren Oykut ve Murat Ertel ile yapılan röportajlar, ilginç fotoğraflarıyla birlikte artık elinizin altında.
(Arka Kapak) Türk Rock 2000, Stüdyo İmge, 9789757437734
Stok Kodu
9789757437734
Basım Yeri
İstanbul
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat