İnovasyon Ve Girişimcilik

%15
İnovasyon ve Girişimcilik,Mustafa Şeref Akın

Liste Fiyatı : 29,00 TL
İndirimli Fiyat : 24,65 TL
(Bu ürünü aldığınızda 24 puan kazanacaksınız)
   24

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
"İnovasyon ve Girişimcilik" adlı bu kitap, tasarım düşüncesi yöntemi ile inovasyon ve girişimcilik sürecinin nasıl en doğru ve etkin kullanılabileceğini anlatmakta, her insanın yaratıcı doğduğundan yola çıkarak bağlantıları kurabilen ve trendleri anlayan bir zihnin kapıları açılabildiği müddetçe herkesin inovatif olabileceğini savunmaktadır.

Bilindiği üzere inovasyon, meta ürünün müşteri deneyimi doğrultusunda daha üst kaliteli ürün grubuna çıkarılmasını hedefler. Tasarım düşüncesi de müşterinin yaşam tarzını ve taleplerini anlamaya ve bunlara cevap vermeye adamaktadır. İnovasyonla tasarım düşüncesini perçinleyen bir yaklaşım, inoasyon denemelerinin başarısını kaçınılmaz olarak arttıracağı gibi ülkemiz açısından da Türk menşeli ürünlerin parlamasını sağlayacaktır. Bu açıdan bakıldığında hedeflenen üst kaliteli ürüne ulaşılırken yüksek katma değerli Türk mallarına talebin ve uluslar arası markalaşmanın ortaya çıkabilecek olması konuya ayrıca bir önem kazandırmaktadır.

Tasarım düşüncesi inovasyona uzanan yoldaki belki de en etkili metottur ve öğrenilebildiği takdirde her sorun kolayca anlaşılıp çözüme kavuşturulabilmektedir. Bu sebeple tasarım düşüncesi, yaratıcılıktan çok bir disiplin işi olan inovasyonun herkesin başarabildiği bir deneyim olabilmesi için farklı bir açı olarak okuyucuya sunulmuştur. Metodu öğrenip hayata geçirmiş farklı seviye ve çevrelerdeki tüm uygulayacıların bugüne dek başarı göstermiş olması metotla yeni tanışacaklar için son derece cesaret vericidir.
Stok Kodu
9786055301415
Boyut
155-230
Sayfa Sayısı
192
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2014-12
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat